(VIDEO) OVO NIJE SKORO VIĐENO U SRBIJI: Rasturio Sampdoriju, a Javoru postigao gol godine

Dobio petominutni aplaut

Publika je više od pet minuta aplaudirala mladom napadaču koji se nedavno proslavio sa dva gola data Sampdoriji

Napadač Vojvodine Ognjen Ožegović postigao je retko viđen pogodak na terenima u Srbiji.

Ožegović je u 75. minutu matirao Javor u meču 3. kola Superlige Srbije makazicama sa desetak metara.

Gol kakav nije skoro viđen u Srbiji, a publika je više od pet minuta aplaudirala mladom napadaču koji se nedavno proslavio sa dva gola data Sampdoriji u prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Vojvodina je na svom terenu savladala tim iz Ivanjice sa 2:0 (1:0). Novosađani su poveli golom Aleksandra Stanisavljevića u 22. minutu, takođe prelepim golom, da bi Ožegović pomenutim pogotkom osigurao trijumf svom timu i napravio lepu uvertiru pred revanš protiv Sampdorije u četvrtak na stadionu "Karađorđe".