(VIDEO) POGODIO MUSLINA: Adem Ljajić dao dva sjajna gola za Torino, pa izazvao incident

Doneo preokret Mihinim bikovima

Srpski fudbaler Adem Ljajić postigao je večeras dva sjajna gola za Torino na gostovanju Palermu.

U poslednjem meču osmog kola italijanske Serije A domaći Palermo je poveo preko Čočeva u petom minutu, a onda je usledila kanonada gostiju koje sa klupe predvodi Siniša Mihajlović za trijumf od 4:1.

Ljajić je mrežu zatresao u 25. minutu za 1:1, a onda i u 40. za 1:2. Ujedno, to su mu prvi pogoci u dresu Torina.

Tim golovima "kupio" je selektora Srbije Slavoljuba Muslina, koji ga nije zvao na prethodne reprezentativne akcije, ali je došao u Palermo da ga vidi na delu.

Međutim, Ljajić je umalo izazvao incident, jer je slaveći gol isprovocirao domaće navijače, ali i igrače, stavljanjem ruke na uvo, pa su mu prileteli Andrea Rispoli i Alesandro Dijamanti. Epilog gužve je bio - žuti karton za srpskog fudbalera. Mihajlović je izveo Ljajića iz igre u 55. minutu.