(VIDEO) PRVENAC BIVŠEG KAPITENA PARTIZANA: Jovetić na debiju za Sevilju dao gol Realu

Kup kralja

Nekadašnji kapiten Partizana Stevan Jovetić postigao je prvenac u dresu Sevilje protiv Real Madrida u revanšu osmine finala Kupa kralja.

Crnogorski reprezentativac je nedavno stigao u Sevilju, na pozajmicu iz Intera, i večeras je debitovao kada je u poslednjim trenucima prvog poluvremena ušao u igru umesto Koree.

U 53. minutu Jovetić je uhvatio volej na centaršut Eskudera i doveo svoj tim u vođstvo od 2:1.

Meč je završen rezultatom 3:3, pa se u četvrtfinale plasirao Real, koji je u prvoj utakmici pobedio 3:0.

Golove za Sevilju, pored Jovetića, postigli su Danilo (autogol) u 10. i Ibora u 77. minutu, a za Real Asensio u 48, Ramos u 83. iz penala i Benzema u 93.

"Kraljevi" su igrali u "šarenom" sastavu, bez Ronalda, Modrića i Bemzeme, koji je u igru ušao u 76. minutu...