(VIDEO) RAJKO, MAJSTORE: Srbin zasijao na debiju za Makabi!

Odličan nastup doskorašnjeg kapitena Zvezde

Rajković je već na prvoj utakmici pokazao da ima puno kvaliteta - rekao je nakon meča Jokanović

Kapiten zlatne omladinske reprezentacije Srbije i doskorašnji golman Crvene zvezde, Predrag Rajković, odigrao je sjajan meč na debiju za Makabi iz Tel Aviva.

Makabi je igrao u gostima protiv Hapoel Ber Ševe, a sjajni srpski golman je dobio šansu od prvog minuta utakmice i sjajno je iskoristio.

Makabi je zabeležio trijumf (0:1), a Rajković je blistao na golu. U nekoliko navrata je odlično intervenisao.

"Rajković je zabeležio odličan nastup. Sačuvao nam je mrežu. On poseduje sjajne kvalitete, ali mora da nastavi da radi kako bi bio još bolji. Ima sjajan karakter i već na prvoj utakmici pokazao je da ima puno kvaliteta. To je sjajno za Makabi", rekao je trener Makabija Slaviša Jokanović nakon meča.

Rajković je u drugom poluvremenu primio dva gola, ali oba su opravdano poništena.