(VIDEO) RONALDO ŠOKIRAO NOU KAMP: Real posle preokreta sa igračem manje pobedio Barselonu

Madriđani slavili u Kataloniji

Fudbaleri Reala pobedili su Barselonu 2:1 (0:0) u derbi meču 31. kola španske Primere.
1 / 5 Foto: Reuters

Barselona je povela u 58. minutu golom Pikea, a izjednačio je Benzema u 62. Pobedu Realu doneo je Ronaldo u 85. minutu. Real je meč završio sa igračem manje, pošto je u 83. minutu isključen Ramos.

Barselona je prva na tabeli sa 76 bodova, dok je Real treći sa 69. Barseloni je ovo prvi poraz posle 3. oktobra.Barselona je bolje ušla u meč, a prvu šansu imala je u 10. minutu. Nejmar je odlično proigrao Suareza, ali se Urugvajac propisno obrukao.

Na izjednačenje se nije dugo čekalo. Benzema je pogodio u 62. minutu za 1:1.

Real je postigao gol u 77. minutu preko Bejla, ali je on poništen zbog navodnog faula Velšanina nad Albom. Gosti su se bunili, ali sudija nije želeo da promeni svoju odluku.

Pobedu Realu doneo je Ronaldo u 85. minutu. On je poslao loptu kroz noge golmanu Barselone Bravu na asistenciju Bejla.