(VIDEO) RONALDO VUČE KRALJA KA KRUNI: Real zgazio Seltu i došao na bod od titule

Dovoljan im remi u Malagi

Fudbaleri Real Madrida kao gosti u Vigu pobedili su Seltu 4:1 i došli na bod od osvajanja titule prvaka Španije.

U odloženom prvenstvenom meču Real je zabeležio značajnu pobedu, jer uoči poslednjeg kola kao lider ima tri boda više od Barselone. "Kraljevima" je u nedelju u Malagi dovoljno da osvoje bod i postanu nedostižni za Mesija i drugove, koji u isto vreme dočekuju Eibar.

Najzaslužniji za trijumf Reala u Vigu bio je dvostruki strelac Kristijano Ronaldo, koji je pogocima u desetom i 48. minutu doneo timu Zinedina Zidana nedostižnu prednost.

Domaćin je ostao bez isključenog Aspasa u 62. minutu, ali je sedam minuta kasnije uspeo da prepolovi zaostatak golom Gvidetija.

Ipak, već minut kasnije, Benzema je povisio na 3:1 za Real, a konačan rezultat postavio je Kros u 88.

Celta Vigo 0-1 Real Madrid - Half Time Goals... by jaredpeele