(VIDEO) ŠAMPION NA KOLENIMA: Barsa kao izduvan balon posle Lige šampiona, saplela se u La Korunji

Treći poraz ekipe Luisa Enrikea

Fudbaleri Deportiva su u La Korunji načinili iznenađenje savladavši Barselonu 2:1 (1:0) u utakmici 27. kola španskog prvenstva.

Samo četiri dana posle senzacionalne pobede nad Pari Sen Žermenom i plasmana u četvrtfinale Lige šampiona, prvak Španije je doživeo šok - položio je oružje u La Korunji.

Barsa je uprkos trećem prvenstvenom neuspehu ostala na vrhu tabele sa 60 bodova, jednim više od Real Madrida, koji ima dva meča manje. "Kraljevi" već večeras imaju priliku da se pobedom nad Betisom u Madridu vrate na čelo kolone.

Domaćin je na "Riazoru" poveo preko Hoselua u 40. minutu, izjednačio je Luis Suarez posle 50-ak sekundi igra u drugom poluvremenu svojim 21. golom u La Ligi ove sezone, a konačan rezultat postavio je Bergantinos u 74. minutu.

Barsa je vršila pritisak do kraja, ali nije uspela da stigne ni do boda.

Deportivo je pobegao iz opasne zone, stigao je do 15. mesta sa 27 bodova.

Deportivo La Coruna vs Barcelona 2-1 All Goals... by gashiylli223