(VIDEO) SENZACIJE U FA KUPU: Poniženje Čelsija, Sitija, Sautemptona, Totenhema...

Potop favorita

Čelsi je na svom terenu poražen od trećeligaša Bredforda. Čelsi je u 38. minutu vodio sa 2:0, a onda je do kraja primio četiri gola i doživeo ponižavajući poraz

LONDON - Vodeći klubovi u Premijer ligi, Čelsi, Mančester siti, Sautempton i Totenhem ispali su u 4. kolu engleskog FA kupa.Čelsi je na svom terenu poražen od trećeligaša Bredforda. Čelsi je u 38. minutu vodio sa 2:0, a onda je do kraja primio četiri gola i doživeo ponižavajući poraz. Golove za Čelsi postigli su Kejhil u 21. i Ramires u 38. Pogotke za goste dali su Stid u 41, Morais u 75, Halidej u 82. i Jites u 94.