(VIDEO) SENZACIJA U MADRIDU: Real izgubio drugi meč zaredom, i Selta srušila šampiona Evrope

Četvrtfinale Kupa kralja

Fudbaleri Real Madrida poraženi su kao domaćini od Selte 1:2 (0:0) u prvom meču četvrtfinala Kupa kralja.

"Kraljevima" je to drugi poraz zaredom, jer su minulog vikenda izgubili u prvenstvu od Sevilje istim rezultatom, ali kao gosti. Prethodno, nisu izgubili na 40 uzastopnih mečeva!

Za ovaj neuspeh protiv Selte, Kristijano Ronaldo i drugovi imaće popravni, jer je za nedelju dana na programu revanš u Vigu. Međutim, tradicija nije na strani Madriđana, koji nikad u Kupu nisu prošli dalje kada su kod kuće u prvoj utakmici izgubili 1:2.

Selta je prvi put posle 2006. slavila u Madridu protiv Reala, koji je večeras doživeo prvi poraz u Kupu na "Santjago Bernabeuu" posle četiri godine.

Trener domaćina Zinedin Zidan na teren je poslao skoro najjači sastav. Nije mnogo taktizirao. Međutim, ni to mu nije donelo rezultat.

Selta je povela u 64. minutu preko Jaga Aspasa, kome je "asistirao" igrač Reala Marselo. Upravo je taj Brazilac prelepim golom izjednačio u 69. minutu, ali samo minut kasnije gosti preko Džonija došli do drugog gola i pobede.

Za Seltu je ceo meč odigrao Nemanja Radoja.

Iago Aspas Goal HD - Real Madrid 0-1 Celta De... by Live1Goals

Marcelo Goal HD - Real Madrid 1-1 Celta Vigo... by Live1Goals

Jonny Castro Goal HD - Real Madrid 1-2 Celta... by mogli-