(VIDEO) SUDAR ORLOVA U ENGLESKOJ: Mitrović slavio protiv Stojkovića

Njukasl bolji od Notingema

Fudbaleri Njukasla pobedili su Notingem Forest 3:1 u utakmici 24. kola engleskog Čempionšipa.

Taj meč bio je interesantan za srpsku javnost, a naročito za selektora "orlova" Slavoljuba Muslina, jer su se na različitim stranama našla dvojica naših reprezentativaca.

Doduše, Aleksandra Mitrovića je trener Njukasla Rafa Benitez uveo u igru tek u 88. minutu, da na kraju proslavi 17. pobedu svog tima u drugoj ligi Engleske, čime su se "svrake" vratile na prvo mesto, sa bodom više, ali i mečom više od Brajtona.

Pred golom Notingem Foresta stajao je Vladimir Stojković, koji je tri puta morao u mrežu po loptu.

Slavni klub iz Notingema, nekadašnji prvak Evrope, sada je 18. na tabeli.

Golove za domaćina postigli su Riči u 4. minutu, iz slobodnog udarca sa 25 metara, i Gejl u 63. i 80, a za goste Dumitru u 29.