(VIDEO) SVI ČEKALI SUDIJU: Evo zašto je kod trećeg gola Sevilje zanemeo ceo stadion

Treći sporni momenat

Fudbaleri Sevilje osvojili su trofej Lige Evrope, pošto su u finalu u Bazelu, posle preokreta savladali Liverpul sa 3:1.

Redsi su bili bolji u prvom delu, koje su okončali vođstvom posle fantastičnog gola Staridža, a u nastavku su Španci.

Na samom početku drugog poluvremena Sevilja je izjednačila, iskoristivši dekoncentrisanost Liverpula. Marijano, prosao kroz dvojicu igrača Liverpula a zatim u peterac ubacio loptu iza leđa Turea i Lovrena, a Gameiro je zatresao mrežu. Sve to je trajalo nešto više od 10 sekundi.

Sevilja je kasnije načinila potpun preokret sa dva gola Kokea. Posebno interesamtan bio je treći gol Španaca, koji je postignut posle sporne situacije.

Naime u momentu kada je Koke zatresao mrežu svi na stadionu u Bazelu su na trenutak zastali čekajući odluku sudije, koji je na kraju pokazao na centar.