(VIDEO) TOBDŽIJE PREKINULE SERIJU NEUSPEHA: Dva gola za dva minuta za pobedu Arsenala

Igrači obradovali Vengera

Fudbaleri Arsenala pobedili su na gostovanju ekipu Bornmuta sa 2:0 u utakmici 25. kola Premijer lige.

Arsenal je pitanje pobednika na ovom meču rešio u samo dva minuta. Prvo je Mesut Ozil u 23. minutu pogodio za 1:0, da bi samo minut kasnije novi gol za ekipu Arsena Vengera postigao Aleks Okselejd Čemberlen.Arsenal je, posle 25 odigranih kola, treći na tabeli Premijer lige sa 48 bodova, koliko ima i drugoplasirani Totenhem, a pet manje od lidera prvenstva, ekipe Lestera. Todžije su ovim trijumfom došle do pobede u Premijer ligi posle više od mesec dana.

Na drugoj strani, Bornmut je na 15. mestu sa 28 bodova.U narednom, 26. kolu, Arsenal dočekuje Lester, dok Bornmut na svom terenu igra protiv Stouka.