(VIDEO) TUKU KOGA STIGNU: Navijači Bešiktaša se pred Napoli obračunali sa obezbeđenjem i policijom

Haos

Fudbaleri Bešiktaša i Napolija igrali su u Istanbulu nerešeno 1:1, u četvrtom kolu Grupe B Lige šampiona, a pre meča u Turskoj došlo je do tuče, navijača domaćeg tima sa pripadnicima obezbeđenja i policijom.

Na samoj utakmici Bešiktaš je vodio golom Rikarda Kvarežme iz penala u 79. minutu, a bod Napoliju u 82. je doneo Marek Hamšik. Reprezentativac Srbije i član Bešiktaša Duško Tošić zbog povrede je u 23. minutu napustio teren. Nikola Maksimović je igrao celu utakmicu za Napoli i skrivio je jedanaesterac.