(VIDEO) VERMALEN SPASAO DOMAĆINA: Barselona u finišu slomila Malagu

Drugo kolo Primere

Malaga se pokazala kao čvrst rivala, dugo je odolevala, ali su Katalonci ipak slomili otpor rivala

BARSELONA - Fudbaleri Barselone pobedili su večeras na Nou Kampu ekipu Malage sa 1:0 (0:0) u utakmici drugog kola španske Primere.

Čovek odluke bio je štoper Tomas Vermalen u 73. minutu, koji je volejom jedan odbitak spoveo loptu u mrežu.

Andalužani su strpljivo čekali svoju šansu i dočekali je u trećem minutu nadoknade vremena, ali je napadač Čarls sa samo pet metara promašio loptu pred golom Klaudija Brava.

Barselona je ostvarila drugi trijumf u šampionatu i trenutno je usamljena na čelu tabele Primere.

Rezultati i strelci: Barselona - Malaga 1:0 (Vermalen 73) Sosijedad - Sporting Hihon 0:0

Večeras: Selta - Rajo Valjekano (22 sata) Real Madrid - Betis (22.30)

Sutra: Eibar - Athletik Bilbao (18.30) Sevilja - Atletiko Madrid (20.30) Valensija - Deportivo La Korunja (20.30) Las Palmas - Levante (22.30) Hetafe - Granada (22.30)

Tabela: Barselona 6 bodova, Viljareal 4, Eibar, Selta, Atletiko Madrid po 3, Sosijedad i Sporting Hihon po 2...