(VIDEO) ZLATANE, ŠTA TI BI: Navijači Junajteda u neverici šta je Ibrahimović promašio

Razočarao Crvene đavole

Najveći derbi Engleske, utakmica između Liverpula i Mančester junajteda, odigrana u ponedeljak uveče završena je sa razočaravajućih 0:0.

Liverpul je imao veći posed lopte tokom utakmice, stvorio je i dve prilike sredinom drugog poluvremena, ali najveću šansu na utakmici propustio je na suprotnoj strani Zlatan Ibrahimović.

Napadač Junajteda u 55. minutu nije uspeo da iskoristi dobar centaršut Pola Pogbe iako je bio sam ispred golmana Liverpula

Navijači "Crvenih đavola" ostali su u šoku posle ovoga, jer je Ibrahimović loše reagovao u situaciji kada se nalazio na svega pet metara od gola rivala i koju je obično rešavao u svoju korist.