(VIDEO) MAJSTORIJE CRVENO-BELIH: Pogledajte golove Lazovića i Kataija

Zvezda pobedila u Jagodini

Crveno-beli posle mnogo bure pobedili 3:2 na teškom gostovanju u Jagodini.

Crvena zvezda je pobedila 3:2 na teškom gostovaju u Jagodini.

Aktuelni šampion je rano poveo 2:0, zatim promašio penal (Džošua Parker), pa dozvolio domaćinu da stigne do izjednačenja. Ipak, Darko Lazović je svojim drugim golom na meču doneo tri boda Crvenoj zvezdi.

Strelac prvog gola za crveno-bele bio je Darko Lazović. Saša Stojanović je započeo napad i uposlio Darka Lazovića na desnoj strani. Zvezdin ofanzivac je prihvatio loptu, ušao nekoliko koraka u kazneni prostor i iskosa sa desne strane precizno šutirao. Golman Jagodine Perić nije mogao ništa da uradi.

Nedugo zatim, u 26. minutu, Aleksandar Katai je duplirao vođstvo Zvezde. On je postigao prelep gol sa oko 18 metara.

Odlučujući gol postignut je u 79. minutu. Utisak je da je Lazović želeo da centrira, Luka Jović nije uspeo da dotakne loptu, ali se ispostavilo da je to dobro za crveno-bele, jer je ona završila u mreži.