(VIDEO) ZVEZDAŠI SPASAVAJU MANISU: Milijaš i Subašić doneli trijumf turskom drugoligašu

Bivši kapiten crveno-belih se dva puta upisao u strelce

Manisa je pobedila Bučaspor 5:0, a Milijaš je postigao dva gola za svoj tim

MANISA - Bivši kapiten Crvene zvezde, a sadašnji član Manise Nenad Milijaš postigao je dva gola za svoj tim u pobedi od 5:0 nad ekipom Bučaspora u 14. kolu turske druge lige.Milijaš je načeo mrežu gostiju u 4. minutu, a onda je Baris u 31. povisio na 2:0. Milijaš je sa penala u 34. povisio na 3:0, a Dimitrov se upisao u strelce u 42. Konačan rezultat postavio je još jedan bivši igrač Zvezde Branimir Subašić u 52. minutu.Milijaš i Nikola Mikić odigrali su ceo meč za Manisa, a Subašić, koji ima azerbejdžansko državljanstvo, je zamenjen u 52. minutu.Manisa je trenutno na 15. mestu na tabeli sa 14 bodova.