(VIDEO) BARSA ISPUSTILA NBA LIGAŠA: Pogledajte kako je Srbin namučio Oklahomu

Drama u Blaugrani

Košarkaši Barselone izgubili su kao domaćini od Oklahome u prijateljskoj utakmici - 91:92.

Uzbudljiv je bio meč u "Blaugrani", a Barsa je imala priliku da pobedi, međutim, Bugarin Vezenkov je promašio otvoreni šut za tri poena.

Domaćin je bio oslabljen neigranjem povređenih Rajsa i Koponena, a nije se naigrao ni roviti Navaro.

Najefikasniji na meču bio je košarkaš Barse Viktor Klaver - 25 poena.

Na drugoj strani Enes Kanter je ubacio 24 poena, dok je Rasel Vestrbruk, za 21 minut, postigao 12.

Značajnu minutažu u timu Barselone imao je srpski plejmejker Stefan Peno i šansu koju mu je ukazao trener Jorgos Barcokas je u potpunosti iskoristio. Za 27 minuta dao je pet poena i imao šest asistencija, a lupio je i jednu atraktivnu bananu. Pokazao je da na njega može ozbiljno da se računa i u Barseloni i u reprezentaciji Srbije.