(VIDEO, FOTO) IZNENADILA SVE: Srpska glumica osvojila medalju na državnom prvenstvu u olimpijskom triatlonu

novi izazov

Treći Vlasinski triatlon samoprevazilaženja održan je na Vlasinskom jezeru u muškoj i ženskoj konkurenciji, a učestvovao je 71 triatlonac iz Srbije, Bugarske, Makedonije, Nemačke i Crne Gore.

Među njima i naša glumica Hristina Popović, koja stalno pred sebe postavlja nove izazove.

"Moj prvi Olimpijski triatlon - Državno prvenstvo Srbije 2017", pohvalila se popularna glumica na Instagramu uz selfi s medaljom.

Kako je posle pojasnila fanovima i prijateljima koji su već krenuli da je zezaju da je medalju kupila na buvljaku, ona je osvojila 2. mesto za žene od 31-41 godine, a ovaj uspeh je rečima "za tebe, ljubavi" posvetila svom novom dečku, srpskom teniseru Ivanu Bjelici.

#limbicresonance

Објава коју дели Hristina Popovic (@hristina_popo) дана

Triatlon je sportsko takmičenje koje u sebi sadrži tri različite discipline: plivanje, biciklizam i trčanje, pri čemu takmičar prelazi unapred zadate deonice po datom rasporedu.

Vlasinski Triatlon se sastojao od dve trke - Olimpijski triatlon: plivanje 1.500 metara, bicikl 40 kilometara, trčanje 10 kilometara i Sprint triatlon: plivanje 750 m, bicikl 20 km, trčanje 5 km. Olimpijski triatlon je ujedno i zvanično Državno prvenstvo Srbije u triatlonu, dok se trka Sprint triatlon boduje za Kup Srbije.

Metabolic Conditioning by Phil #healthessencebyphil #onlinecoaching #hardcore #sweating

Kurir sport / Noizz.rs, Foto: Instagram

KURIR SPORT UŽIVO : Da li je UEFA mafija?