SUNOVRAT LALA: Odbojkaši Vojvodine propustili veliku šansu u Tuluzu i ostali bez Lige šampiona

NEVEROVATAN PAD

Odbojkaši Vojvodine propustili su veliku šansu da se domognu Lige šampiona.

Posle pobede nad Tuluzom u Novom Sadu od 3:0, večeras im je u revanšu Francuskoj bio dovoljan poraz od 2:3 ili dobijen ''zlatni set'' u slučaju trijumfa domaćina od 3:1.

Međutim, Novosađani su posrnuli.

Početak nije nagoveštavao takav rasplet.

Vojvodina je dobila prvi set sa 25:20, preostalo joj je da dobije još samo jedan, ali umesto toga, doživela je neshvatljiv pad.

Tuluz je dobio naredna tri seta (25:22, 25:19, 25:23) i tako izborio pravo da se odluka donese u ''zlatnom setu''.

Bila je to i četvrta prilika za Vojvodinu da overi plasman u Ligu šampiona, ali nažalost, ni ona nije iskorišćena, Tuluz je dobio i četvrti uzastopni set, ovoga puta rezultatom 15:10.