(VIDEO) HIT NA SP: Ovo je skijašica sa Haitija, svi su se pitali da li će trku da završi pre mraka

Rekreativka na planetarnom šampionatu

Skijašica sa Haitija Selin Marti učestvovala je danas u veleslalomu na Svetskom prvenstvu u Sent Moricu i trku završila sa čak 42 sekunde zaostatka za pobednicom!

Simpatična Selin je policajka i instruktor skijanja, ali spada u rekreativce, a ne profesionalne skijaše. Ipak, dobila je šansu da se takmiči na planetarnom šampionatu u zemlji u kojoj živi, Švajcarskoj.

Ona je sijala od sreće posle završene trke iako će ostati upamćena po katastrofalnom rezultatu.

Selin Marti je pobrala simpatije baš kao što je svojevremeno Erik Musambani. Momak iz Ekvatorijalne Gvineje je osvojio svet kada je na Olimpijskim igrama u Sidneju 2000. godine 100 metara slobodnim stilom plivao 1:52.72! Kasnije je dobio nadimak "Jegulja"...