(FOTO) EVO KO JE VELJKOVA NOVA DEVOJKA: Bila je nada srpske košarke, nizala uspehe, a onda je donela šokantnu odluku!

BOGDANA RODIĆ

Stars -

Veljko Ražnatović nedavno je pokazao svoju novu devojku, a kako to obično biva sa njegovim lepšim polovinama, sve je zanimlo ko je Cecina nova snajka.

Naime, kako već znamo da je reč o bivšoj košarkašici iz Titela Bogdani Rodić, javnosti nije poznato koliko je Veljkova nova devojka zapravo bila uspešna sportistkinja.

Kako Kurir saznaje, Bogdana je 2013. godine bila deo juniorske reprezentacije Srbije koja je u Vukovaru osvojila bronzanu medalju na prvenstvu Evrope.

2015. godine sa ekipom Radivoj Korać osvojila je titulu prvaka Srbije u košarci. Iste godine Bogdana je sa Koraćem bila viceprvak Ženske regionalne lige i finalista Kupa Milan Ciga Vasojević.

tokom karijere imala je dve teške povrede kolena, ali to je nije sprečilo da se vrati kao pobednik. Nosila je dres sa brojem 17.

Ipak, i pored svih osvojenih titula i dobre perspektive u košarci, Bogdana je 2015. godine donela odluku da ne želi više da se bavi sportom.

(Kurir, Foto:Damir Dervišagić)

SVI PRIČAJU O CECINOJ SNAJKI: Evo šta radi Veljkova nova devojka dok je Anastasija snima!