PROBLEM?

LOŠA VEST IZ LONDONA - NOVAK ĐOKOVIĆ SE POVUKAO! Srbin organizatorima turnira na travi saopštio ono što niko nije hteo da čuje

Dodajte Kurir u vaš Google izbor
Foto: Matthieu Mirville/ZUMA Press Wire / Shutterstock Editorial / Profimedia
Novak Đoković se ne nalazi u dobroj situaciji pred početak Vimbldona.

Iz Londona je stigla loša vest - Novak Đoković se povukao sa turnira u Harlingem klubu.

Radi se o turniri egzibicionog karaktera koji bi srpskom teniseru poslužio kao poslednja priprema za Vimbldon.

Đoković je u sredu trebalo da igra protiv Karena Hačanova, ali je neposredno pre toga došlo do bitne promene.

Iako javnosti nije poznato zbog čega je Novak odustao od igranja u pomenutom londonskom klubu, ova vest može da nam ukaže na određene probleme koje srpski teniser ima.

Naravno, ostaje mogućnost da Đoković samo želi da ostane što svežiji i da u takvom stanju dočeka početak Vimbldona.

Bonus video:

This browser does not support the video element.

00:37
Novak Đoković čestita Karlosu Alkarazu Izvor: Eurosport