ZVANIČNO

BIVŠI IGRAČ PARTIZANA PONOVO NA TRŽIŠTU: Balša Koprivica ostao bez kluba

Dodajte Kurir u vaš Google izbor
Foto: FIBA
Srpski košarkaš Balša Koprivica nije više član Bahčešehira, saopštio je turski klub

Kako se navodi u saopštenju radi se o sporazumnom prekidu saradnje.

"Naš klub i Balša Koprivica sporazumno su završili saradnju. Balša je u naš tim stigao uoči sezone 2025/26, a ovom prilikom želimo da mu zahvalimo na svemu što je pružio u našem dresu i poželimo mnogo sreće i uspeha u nastavku karijere", saopštili su iz Bahčešehira.

Bivši centar Partizana i povremeni reprezentativac Srbije je u dresu turskog kluba zabeležio 21 nastup u Evrokupu, gde je prosečno beležio 5.5 poena i 3.2 skoka.

U turskom šampionatu je upisao 15 nastupa, gde je prosečno imao 5.7 poena i 3.5 skoka.

Za sada nije poznato gde će Koprivica nastaviti karijeru.

This browser does not support the video element.

00:21
Norvežani oduševili svet svojim navijanjem Izvor: Kurir