nadomak cilja

PO STAROM SRPSKOM OBIČAJU! Pogledajte kako su u Batajnici dočekani građani Novog Sada, Rume i Sremske Mitrovice koji peške stižu na skup u Beogradu (VIDEO)

Dodajte Kurir u vaš Google izbor
Foto: Kurir

Kolona građana koji su krenuli iz Novog Sada, Rume i Sremske Mitrovice na veliki skup u Beogradu stigla je jutros do Batajnice.

Foto: Kurir

Tamo su dočekani kako dolukuje - po starom srpskom običaju uz so i pogaču.

Foto: Kurir

Podsetimo, veliki broj građana iz krenuo je još u četvrtak iz cele Srbija za Beograd, gde će danas prisustvovati na velikom skupu ispred Skupštine Srbije.

Koloni koja je pošla iz Sremske Mitrovice u Rumi juče se pridružila grupa građana iz ovog grada. Zajedno pešače na veliki skup u Beogradu i sada su nadomal cilja.

Pogledajte kako su ih dočekali u Batajnici:

This browser does not support the video element.

01:48
Doček u Batajnici za Građane, NS, Rume i Sr. Mitrovice koji dolaze na skup Izvor: Kurir

Kurir Politika