suze su ok

DIBALA BRIZNUO U PLAČ, NIJE MOGAO DA SE SMIRI: Vlahovićev saigrač doživeo emotivni slom na terenu! (VIDEO)

Argentinac Paulo Dibala na emotivan način se oprostio od Juventusa

Juventus i Lacio odigrali su sinoć nerešeno 2:2 u 37. kolu Serije A, međutim, rezultat je bio u drugom planu.

Bila je to utakmica u kojoj su se od Stare dame oprostila dva sjajna fudbalera - legendarni kapiten Đorđo Kjelini i Argentinac Paulo Dibala.

Kjelini je igru napustio simbolično u 18. minutu uz osmeh na licu, dok je Dibala briznuo u plač.

Argentinac koji napušta klub nakon sedam godina nije mogao da iskontroliše emocije na terenu. Kada je u 78. minutu sudija zaustavio igru kako bi se izvršila izmena, Dibala se potpuno slomio. Neutešno je plakao, dok ga je Leonardo Bonući tešio.

Podsetimo, nešto ranije naš Dušan Vlahović je posvetio gol sjajnom Argentincu.

Dibala je za Juventus odigrao 291 utakmicu i postigao 115 golova. U klub iz Torina je stigao 2015. godine iz Palerma.

Spekuliše se da bi karijeru mogao da nastavi u Interu.