E, TAKO TO RADE MAJSTORI FUDBALA Pogledajte golove Vlahovića i Sergeja u derbiju Serije A! SMS PREMIJA u 90+6 minutu!

Svaka čast

Juventus - Lacio 2:2. Sergej - Vlahović 1:1

Sjajan meč u 37. kola Serije A odigrali su Juve i Lacio. A, glavne uloge pripale su Srbima - Sergeju Milinković-Saviću i Dušanu Vlahoviću.

Vlahović je u 10. minutu sjajno utrčao posle centaršuta Morate i pogodio tik uz desnu stativu za vođstvo svog tima. Ovo je bio Dušanov 24. gol u sezoni.

Dodaćemo, da je Vlahović pogodak proslavio simbolizujući masku na licu, a to je zaštitni znak njegovog saigrača, Paula Dibale, koji je dogovorio transfer u Inter. Argentinski as prvi je prišao srpskom napadaču kako bi mu čestitao na novom pogotku.

POGLEDAJTE GOL VLAHOVIĆA:

Dušan Vlahović

Juventus je vodio sa 2:0 na poluvremenu, drugi gol za "staru damu" postigao je Alvaro Morata. Smanjio je Lacio autogolom Aleksa Sandra početkom drugog poluvremena.

Kada su svi očekivali kraj meč, Sergej Milinković-Savić pobrinuo se da Rimljlani ne odu kući praznih ruku. Srbin je sjajno ispratio jednu akciju svog tima, bio na pravom mestu i pogodio gol rivala. Sve to desilo se u petom minutu sudijske nadoknade.