SUĐENJE DEČAKU UBICI I NJEGOVIM RODITELJIMA

"IZ STVARI JE ISPALA CEDULJA OD MOJE ĆERKE" Zbog reči majke devojčice iz Ribnikara svi plakali: Samo sam pitala je li brzo umrla

Dodajte Kurir u vaš Google izbor
Foto: Mondo Stefan Stojanović, Nenad Kostić

Advokat: Žao mi je što kamere nisu bile u sudnici

Advokat Ognjen Božović rekao je za Kurir da mu je žao što danas kamere nisu mogle da budu na suđenju kako bi videli vapaj roditelja čija su deca ubijena.

This browser does not support the video element.

01:26
KLAĐENJE NA SLEDEĆI MASAKR NIJE KRIVIČNO DELO?! Advokat Roskić: Gde su škola i roditelji Izvor: Kurir TV