Pesma za Evroviziju

"Šta će mi milioni na računu ako nisam ispunjena": Maja Nikolić o životnim radostima i pesmi kojom će se predstavljati na PZE 2025

Foto: Kurir
Ona će se i ove godine takmičiti na poznatom takmičenju i pokušati da izbori pobedu te predstavlja Srbiju na poznatom muzičkom takmičenju Evrovizija.

Od 3. do 7. februara od 19 časova upoznajte zvezde ovogodišnje Pesme za Evroviziju. Svakog dana šest izvođača predstaviće svoje takmičarske kompozicije i družiti se u RTS Klubu u Hilandarskoj 2 u Beogradu.

I na ovogodišnjem takmičenju biće održana dva polufinala, 25. i 27. februara, u kojima će nastupiti po 15 takmičara, a po najboljih osam plasiraće se u finale koje će se održati 1. marta.

Maja Nikolić o PZE:

 Pevačica Maja Nikolić ponovo će se pokazati na dobro poznatom terenu. Ona će se i ove godine takmičiti na poznatom takmičenju i pokušati da izbori pobedu te predstavlja Srbiju na poznatom muzičkom takmičenju Evrovizija.

"Volim da imam hitove, komponujem najlepše pesme i balade... Hoću kada dođem kući da me čekaju moje kuce, neko koga voli i da imam mir. Šta će mi milioni na računu ako nisam ispunjena" , rekla je Maja.

Pevačica će se publici predstaviti sa numerom "Žali srce moje", a šta nam je sve rekla na ovom druženju sa medijima, možete pogledati u snimku:

This browser does not support the video element.

10:56
Maja Nikolic o PZEu Izvor: Kurir