otkrili i pol bebe

NAŠ PEVAČ ČEKA TREĆE DETE! U rijalitiju zauzeo drugo mesto, a sad podelili najlepše vesti

Foto: Printscreen/TV Pink
Par ima već sina i ćerku, a sada su uradili otkrivanje pola bebe uz balone, te su tako saznali da u njihov dom stiže još jedna devojčica.

Pevač Sloba Đurković i njegova supruga Mirjana otkrili su na društvenim mrežama radosnu vest - da čekaju treće dete.

Par ima već sina i ćerku, a sada su uradili otkrivanje pola bebe uz balone, te su tako saznali da u njihov dom stiže još jedna devojčica.

- Slava Bogu za sve - napisao je Sloba uz snimak gde njegova supruga i ćerka vade balone, a on drži sina u naručju.

Sloba je, inače, ranije govorio o tome koliko se slaže sa suprugom i koliko mu znači, te da je ona stub kuće.

-Miljana je jedna divna osoba, predivna majka, imamo dvoje dece Savu i Ivu. Nije ona u tom fazonu da želi da se eksponira, na to sam posebno ponosan. Teško je, evo ja već deset dana nisam kod kuće imam ovde obaveze, a ona to razume. Ona je stub kuće i bez nje ja ne bi bio ovo što jesam, idemo zajedno napred – rekao je Sloba ranije.

Inače, Slobodan je došao je do finala u takmičenju "Zvezde Granda" 2013. godine, a brzo potom ušao u rijaliti program "Farma 5" gde je zauzeo drugo mesto.

Bio je miljenik publike zbog toga što je bio prirodan i svoj i zato što se nije libio, kao momak sa sela, da obavlja seoske poslove u okviru imanja u Lisoviću.

U toj sezoni pobednica "Farme" bila je rediteljka Jelena Golubović, sa kojom je često imao konflikte.

kurir.rs

Poslušajte zanimljivosti o estradnjacima:

This browser does not support the video element.

05:56
STARS EP483 Izvor: Kurir TV