dirljivo

"Nisam znala da sam ja razlog..." Oglasila se ćerka Čarlija Šina u suzama nakon njegovog bombastičnog dokumentarca (VIDEO)

Foto: Arturo Holmes / Getty images / Profimedia
Holivudski glumac Čarli Šin je opisao prelomni trenutak koji se dogodio pre osam godina, a koji ga je podstakao na promenu.

Ćerka Čarlija Šina, 21-godišnja Semi Šin, emotivno je reagovala na dirljivo otkriće iz očevog novog dokumentarca i memoara, u kojima je glumac otkrio da je upravo ona bila razlog njegove odluke da se otrezni.

U svojoj knjizi "The Book of Sheen: A Memoir", 60-godišnji glumac otvoreno je progovorio o svojoj dugogodišnjoj borbi sa zavisnošću i putu prema treznosti. Iako su Čarli i Semi poslednjih godina bili udaljeni, to je nije sprečilo da pogleda novi dokumentarac koji prati izlazak njegovih memoara, a svoju reakciju je podelila na TikToku.

Nakon što je čula njegovu stranu priče, Semi je na TikToku objavila video u kom plače, a preko snimka je napisala: "Nisam znala da sam ja razlog što se otriznio".

Podsetimo, Čarli je nedavno otkrio kako planira da popravi narušeni odnos sa svojom ćerkom.

Foto: Printscreen/Instagram

Ključni trenutak iz memoara

Šin je opisao prelomni trenutak koji se dogodio pre osam godina, a koji ga je podstakao na promenu. "Bilo je 10. decembra 2017, a do 9 ujutru već sam pio treću kafu s alkoholom. Zazvonio mi je telefon. Bila je to moja ćerka Sem, pitala je kada krećemo. S*anje, potpuno sam zaboravio na njen termin taj dan", prisetio se Šin.

Čarli Šin Foto: Famous, Bang Media International / Alamy / Profimedia

Dodao je kako je Semi, tada 13-godišnjakinja, bila vidno uzrujana. "Postojala je samo jedna stvar gora od izdaje samog sebe, a to je izneveriti svoju decu", napisao je glumac.

Video: Cene pića na Eurobasketu, prodaje se i alkohol

This browser does not support the video element.

00:14
Cene pića na Eurobasketu, prodaje se i alkohol Izvor: Kurir sport