DONČIĆ PREDVODIO LEJKERSE U LEBRONOVOM ROĐENDANSKOM DEBAKLU! Katastrofa za Luku i ekipu za kraj godine
Lejkersi su kao domaćini izgubili od Detroita rezultatom 106:122.
Samo u drugoj četvrtini je ekipa iz Los Anđelesa poenterski bila bolja od Pistonsa i to za samo jedan poen, dok je rival bio bolji u preostale tri četvrtine.
Uprkos tome, Lejkersi su imali šansu da u poslednjih 12 minuta dođu do preokreta pošto je zaostata iznosio osam poena, ali bila je to najlošija četvrtina domaćeg tima.
Lejkersi su postigli samo 18 poena u poslednjih 12 minuta.
Utakmica je odigrana na dan kada je Džejms napunio 41. godinu, ali u dvorani nije bilo razloga za slavlje.
Luka Dončić je bio najefikasniji na utakmici sa 30 poena, a imao je još 11 asistencija i pet skokova. Lebron je utakmicu završio sa 17 poena i po četiri skoka i asistencija.
Detroit je predvodio sjajni Kejd Kaningem sa 27 poena, 11 asistencija i pet skokova.
Lejkersi sada imaju učinak od 20 pobeda i 11 poraza, a Detroit je ostao prvi na tabeli Istočne konferencije sa 25 pobeda i osam poraza.
Pogledajte najzanimljivije detalje sa ove utakmice:
Bonus video: