tuga

"ŽIVOTE, ŠTA JE OVO?" Dragan Lazić i Saša Katančić kumovali, sada se oglasio se Darko! Pevač ne krije tugu, prizor će mnoge rasplakati (FOTO)

Foto: Printskrin
Od Saše se oprostila i njegova kuma, a ta objava rastužila je mnoge

Pevač Saša Katančić  preminuo je iznenada od srčanog udara.

Od Saše se oprostila i njegova kuma, a ta objava rastužila je mnoge, jer se publikovala sliku na kojoj je pevač pozirao sa bratom Darka Lazića, Draganom, koji je poginuo 11. marta.

Foto: Printscreen

Saša i Dragan su bili kumovi žene koja se oprostila sada od pevača.

- Živote, šta je ovo? - napisala je utučena kuma, a Darko Lazić je ovu fotografiju takođe podeliko na svom nalogu.

Ona je takođe na svom profilu objavila i snimak sa privatne proslave na kojoj su zajedno pevali Saša i Dragan, u opis je stavila tri slomljena srca.

Foto: Printscreen

"Putuj sa anđelima..."

- Dragi naš Sale, volela bih da sam jutros čula da je laž, hvala ti za svaki ulepšan trenutak u našim života, putuj sa anđelima…a u nama ćeš živeti kroz svaku pesmu koja ce nas na tebe secati Sasa Katančić - napisala je njegova prijateljica.

Inače, svoju muzičku karijeru, Saša Katančić je gradio nastupajući na veseljima, u klubovima i širom dijaspore. Bio je poznat po neverovatnom repertoaru i energij, a šira publika ga je zavolela kroz učešće u popularnom muzičkom takmičenju.

Sahrana

Kako saznaje Kurir, sahrana će se održati u ponedeljaka u 14:45h na Novom bežanijskom groblju.

 BONUS video:

This browser does not support the video element.

17:31
STARS EP 593 18.04.2026. Izvor: Kurir TV