Stars

ANELI AHMIĆ NA UDARU JAVNOSTI ZBOG UVREDA UPUĆENIH BOGINJI: Gledaoci zgroženi scenama iz rijalitija, evo i zbog čega

Dodajte Kurir u vaš Google izbor
Foto: Printscreen
Aneli Ahmić naišla na osudu javnosti zbog uvreda upućenih Tanji Stijelji Boginji, koja je izgubila roditelje u detinjstvu.

Tokom jedne od svađa Aneli Ahmić uputila je gnusne uvrede Tanji Stijelji Boginji, za koju svi znaju da nema roditelje, koje je tragično izgubila u detinjstvu.

Zbog reči koje je Aneli izgovorila naišla je nažestoku osudu javnosti, s obzirom na to da Boginji udara na najmračnije traume.

- Blatiš druge majke zato što nemaš majku - izgovorila je Ahmićka koja uputila 15 tužbi Maji.

Iako Boginja nije reagovala na ove uvrede i ostala je uzdržana, Aneli je nastavila sa vređanjem i to na veoma niskim frekvencijama.

 Pogledajte dodatni snimak:

This browser does not support the video element.

06:02
POSLEDNJI PUT GA ČULA NA TELEFONU KAO DEVOJČICA: Potresna ispovest Sanele Milojević o odrastanju bez oca: "Najveću štetu je pretrpela moja majka" Izvor: Kurir televizija