BRAVO

ANGELINA TOPIĆ OSVOJILA HRVATSKU: Srpska heroina trijumfovala na čuvenom mitingu u Zagrebu!

Dodajte Kurir u vaš Google izbor
Foto: Sas
Angelina Topić sjajna srpska atletičarka pobedila je na Memorijalu "Boris Hanžeković" u Zagrebu, čuvenom mitingu koji se održava po 76. put.

 Ona je sa preskočenih 1.94 ostavila konkurenciju iza i upisala prvo slavlje u letnjoj sezoni.

Nakon što je zauzela treće mesto na Dijamantskoj ligi u Rabatu, odnosno drugo u nadmetanju u Atini, sada se popela na prvo mesto. Topićeva je iz trećeg pokušaja preskočila pobedničku visinu.

Prethodno je obarala po jednom i visine od 1.84 i 1.90, iz prve letela preko 1.80, 1.87 i 1.92, a na kraju i tri puta rušila na 1.97 metara.

Drugo mesto zauzela je Lamara Distan iz Jamajke sa preskočenih 1.92, dok je Italijanka Idea Peroni stala na visini od 1.90.

This browser does not support the video element.

01:01
Poništeni gol UzbekistanaPoništeni gol Uzbekistana Izvor: Arena 1 Premium