Politika

"VIDIMO SE ZA DVA DANA U BEOGRADU!" Vučić još jednom pozvao građane na istorijski skup: Ne postoji ništa važnije od toga da zajedno gradimo budućnost Srbije

Dodajte Kurir u vaš Google izbor
Foto: Printscreen/Instagram/avucic
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da je do velikog skupa u Beogradu ostalo dva dana i još jednom pozvao sve da zajedno gradimo budućnost naše zemlje.

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na svom Instagram profilu i podsetio građane da je do veličanstvenog skupa u Beogradu ostalo još samo dva dana.

- Kada smo zajedno - možemo više! Zajedno gradimo budućnost Srbije! Svi smo jedna porodica! - poručio je predsednik.

Vučić je ranije istakao da će svi koji dođu na skup dobiti listić sa 15 ključnih tema kako bi sami izabrali prioritete države, a najavio je i pokretanje specijalnog portala za prijavu bahatih funkcionera.

- Ne postoji ništa važnije od toga da zajedno gradimo budućnost Srbije. Vidimo se za dva dana u Beogradu! - dodao je Vučić u novoj objavi.

Veliki skup "Srbija, jedna porodica" ispred Narodne skupštine biće prilika da građani direktno kroje budućnost zemlje.

Kurir.rs