"BILA JE SITUACIJA GDE MORAJU MAMU I TATU DA PITAJU..." Sandra Afrika šokirala detaljima, pa progovorila o najvećim štekarama na estradi
Pevačica Sandra Afrika gostovala je u emisiji "Amidži šou", gde je otvoreno govorila o svom emotivnom statusu, ali i o iskustvima sa estrade, uključujući najveći bakšiš koji je dobila tokom karijere.
O ljubavnom statusu
Sandra je ovom prilikom otkrila da već nekoliko godina nije u vezi, kao i da i dalje veruje u ljubav.
Nemam dečka. Ima već dve, tri godine. Nije mi se desilo ništa iskreno. Mislim da bih sve uradila zbog ljubavi - otkrila je pevačica i dodala:
Čast izuzecima, ali ima štekara... Bila je situacija gde moraju da pitaju mamu i tatu koliko para mogu da potroše. Najveći bakšiš pamtim, u Crnoj Gori pre 15 godina i tada je to bilo dosta novca, posebno meni na tom početku. Nije bilo ništa privatno, ja sam pevala i radila i to je to - otkrila je Afrika.
"Mikiša je poslovni partner"
Podsetimo, Afrika je nedavno pomenula i bivšeg dečka
- Mikiša je poslovni partner. Ne znam. Nemoj to da me pitaš. Ne znam. Ništa mi ne fali. Top mi je. Super mi je. Kad se namesti, ima vremena, mlada sam. U periodu od četiri do sedam treniram (smeh). Nekad pilates, nekad traka, malo kardio - rekla je pevačica.