Slušaj vest

Voditeljka RTS Slađana Tomašević ima 51 godinu, a na izgledu joj mogu zavideti i upola mlađe devojke. Slađana je za sve ove godine privatan život držala daleko od očiju javnosti, a sada je na svom Instagram profilu podelila fotografiju iz izlaska.

Društvo su joj pravile sestre bliznakinje, a ne zna se koja je od njih ti lepša. Zanosne plavuše su uživale u hrani i piću, a nema ko se nije okrenuo za njima. Slađana je u opisu fotografije koju je objavila napisala: "Jednostavno - sestre Tomaševiċ! Moje bliznakinje".

Sestre bliznakinje voditeljke RTS Foto: Instagram

A komentari na račun njihovog izgleda su se nizali.

Podsetimo, Slađana je nedavno gostovala u jednoj emisiji i tom prilikom je progovorila o sestrama bliznakinjama.

- Kome je to važno osim mojoj porodici, mojim prijateljima i meni? Imam sestre bliznakinje, skoro sam zakačila neku zajedničku sliku na Instagramu na kojoj smo nas tri i onda sam videla komentar ispod, mislim ne čitam komentare, to sam odavno naučila zato što sam ukapirala da nažalost u poslednjih nekoliko godina ako nemaš hejtere u ovoj zemlji, ti ne postojiš. Pročitam jedan komentar, neko mi piše: "Lepše su od tebe". Ja sam lajkovala i kažem "jesu". Pa da, to su moje sestre i lepše su od mene. Ja nikada nisam ni rekla da sam ja lepa - rekla je Slađana na RTV1.

kurir.rs/Blic

 Voditeljka usred emisije stavila bedž "Čedo oženi me"

"Čedo, oženi me!" Voditeljka usred emisije stavila bedž sa sloganom koji je obeležio demonstracije 96'! Evo kako je Jovanović reagovao, hit u studiju Kurira! Izvor: Kurir televizija