MANEKENKA I BIZNISMEN SE BAŠKARE U LUKS STANU, ĐOKOVIĆ IM PRVI KOMŠIJA: Evo kako izgleda raskošna nekretnina, za ovo zadovoljstvo iskeširali oko 400.000 €
Naša manekenka Dejana Živković sa izabranikom Filipom Simovićem ima dvoje dece.
Par uživa u ljubavi, ali i u luksuzu, s obzirom na to da su se ne tako davno uselili u stan koji su pazarili.
Stan se nalazi u novoj zgradi, u kojoj je nekretninu kupio i Novak Đoković.
Ako se u obzir uzme to da kvadrat nije bio ispod 3.500 evra, te da njihov stan ima oko 100 kvadrata, jasno je da, sa opremanjem, za ovo zadovoljstvo nisu iskeširali ispod 400.000 evra.
Venčanje Dejane i Filipa:
Na par fotografija koje se mogu naći na njenom profilu, vidimo zavese i draperije u beloj i sivoj boji. Dnevna soba, u kojoj se nalazi mnoštvo igračaka, ima crne i bele tonove, bez previše detalja.
Par uživa u ljubavi, ali i u luksuzu, s obzirom na to da su se ne tako davno uselili u stan koji su pazaril
Pokazala je i dečju sobu, koja je kao iz bajke.
Krštenje sina Dejane Živković: