"KAD SAM NAJAVILA ARENU, KOLEGE SU ME ISMEVALE" Maja Berović o trnovitom putu do uspeha, a od ove tragedije u detinjstvu se nikad nije oporavila
- Kada sam najavila arenu i shvatila da sam spremna za to, bilo je onih koji su se podsmevali. Nisam reagovala na to, verovala sam u sebe i ispalo je da sam bila u pravu. Kada sam jedan klub stalno punila, a ljudi su ostajali napolju ispred jer nisu mogli da uđu jasno mi je bilo da sam zrela za arenu - rekla je Maja.
Otac joj je preminuo kada je bila dete
Takođe, Maja govorila je i o velikoj tragediji kada joj je preminuo tata, kada je bila dete.
- Moj otac je umro od srčanog udara. Imala sam nepunih četiri godine…sećam se dana kada je on umro. To je verovatno bila neka moja traumica iz te rane mladosti i to mi je zato verovatno ostalo u sećanju. Sećam se nekih trenutaka kroz maglu kada mi je donosio čokoladu kada se vraćao sa posla, ali se uglavnom ne sećam - ispričala je pevačica.
Kurir/Blic
Maja na koncertu Aleksandre Prijović: