Slušaj vest

Teodora Džehverović se večeras pojavila na promocija novog albuma svog kolege Devita, a sve prisutne je oduševila izgledom.

Kako je često povezuju sa sportistima, otkrila je da je oni trenutno ne interesuju.

Pevačica Teodora Džehverović pojavila se večeras na promociji novog projekta kolege Devita Foto: Antonio Ahel/ATAImages

- Idem posle i na nastup Tee Tairović, ne zanima me da li su tamo sportisti, što kažete... (smeh) Stavila sam fokus na sebe i na malo zdraviji život. Kad god izađem negde, treba mi dva dana da se oporavim. Više volim film, nešto opuštenije, sutradan da odem u teretanu... - istakla je pevačica, te otkrila sa čime se suočava:

- Čovek sam od krvi i mesa i svi znaju da neretko prolazim kroz te momente. Sigurna sam da svako prolazi kroz to, samo je neko svestan da je u pitanju anksioznost, a neko nije. Bogu hvala, iako je nekada bilo teško, sada se uspešno borim sa tim. Stavila sam fokus na zdraviji život. U poslednjem periodu uopšte ne izlazim, jer mi je potrebno dva dana da se oporavim, pa čak i u slučaju kada radim. Više mi prija film, kućna varijanta, teretana... - rekla je Teodora Džehverović, pa se dotakla i Nikolije i Relje:

- Od majke uvek tražim savete, ona me često savetuje. Uvek ima nešto da kaže, pa se nekad i ne složimo... - istakla je Teodora, pa priznala da ne bi snimila provokativan spot poput onog od Nikolije i Relje Popovića, o kojem se i te kako priča.

Detaljnije u prilogu.

Teodora dzehverovic promocija devito Izvor: Kurir

 Poslušajte zanimljivosti o estradnjacima:

STARS-EP523 Izvor: kurir tv