Slušaj vest

Sajfer oglasio se na društvenim mrežama, nakon što je pušten na kućno lečenje, i pokazao zavijenu ranu.

Reper, koji je ranjen vatrenim oružjem u Sarajevu, istakao je da nije kriminalac, već umetnik, te da je ceo slučaj u rukama policije.

- Hvala vam na ogromnoj podršci. Da ne brinete, rana je tu, zarasta, sanirana, sve je u redu. Bio sam u policiji, rekao sam kratko i jasno šta sam imao, dalje neka ljudi rade svoj posao, to više nije moja stvar. Ja nisam kriminalac, ja sam reper, umetnik, mene zanimaju samo moje pesme i nastupi - rekao je Sajfer, pa dodao:

Sajfer pokazao ranu Izvor: facebook/Adnan Sajfer Sajfa

- Nastupi neće ispaštati zbog ovoga, dolazim na štakama, na nosilima, sa Hitnom ako treba, ali publiku ću ispoštovati - poručio je on i najavio nove nastupe.

Sajfer varao bivšu ženu

Jednom prilikom je govorio iskreno o svom životu, te je objasnio da je stavove i ponašanje promenio, ali da nema problem da o svojim greškama i priča.

Reper Sajfer oglasio se na društvenim mrežama, nakon što je pušten na kućno lečenje, i pokazao zavijenu ranu Foto: facebook/Adnan Sajfer Sajfa

- Moja bivša žena je poštovala sve moje stavove, nije bilo velike svađe posle razvoda. Nije bila promiskuitetna, u tom odnosu sam loš ja. Ženskaroš sam bio, nije za pohvalu, ali eto emocije su nam se ugasile.

Ljubav nisam osećao prema njoj. Nije budila u meni što žensko treba da budi. Danas mi kaže da je to bila dobra odluka. U dobrim smo odnosima zbog dece - rekao je reper.

Upucao sam sebe?

kako Klix.ba nezvanično saznaje, Sajfer je sam sebe upucao u nogu. Lekari u hitnoj pomoći utvrdili su da je došlo do samopovređivanja.

Iz Sajferovog tima tvrde da je reper izjavio policiji da je sam sebe upucao. Njegova supruga Lejla Nikšić ranije je za Klix.ba navela da je ranjen u pokušaju da otme pištolj.

Poslušajte zanimljivosti o estradnjacima:

STARS EP534 Izvor: kurir tv