Rijaliti
MAZNULA JOJ MUŽA, A SAD SE U NJENOM KUPAĆEM ŠETKA ISPRED NOSA: Maja Marinković šepuri se u bikiniju koji je nosila Subotićka
Maja Marinković je toliko opčinjena Aleksandrom Subotić da čak nosi i njene stvari. Učesnica “Elite” koja je nekadašnjoj najboljoj drugarici otela muža Predraga Pecu Raspopovića, ali na mesec dana, sada nosi Subotićkin kupaći kostim.
Obe trenutno borave na moru u Crnoj Gori gde letuju u istom hotelu, a Maja je otišla korak dalje i pokazala da u njenom kupaćem ide na bazen i plažu. U prilog tome svedoče fotografije.
Foto: Printscreen Instagram
Marinkovićeva se fotografisala sa svojim aktuelnim dečkom Stanislavom sa kojim je u ljubavi od rijalitija, ali primarno joj je, izgleda, da pokaže ljutoj suparnici kojoj bolje stoje letnje odevne kombinacije.
Foto: Printscreen Instagram
Vi procenite, da li Aleksandri od pre dve godine kada je imala kratku kosu ili sada Maji.
Bonus video: