Slušaj vest

Pevačica Kejti Perineće dozvoliti da je obeshrabre brojne kritike koje je dobila na internetu zbog svoje turneje "Lifetime" i svemirskog leta Blue Origin-a, piše Page Six.

"Jako sam vam zahvalna. Zajedno smo na ovom predivnom i divljem putovanju. Mogu i dalje da ostanem verna sebi, otvorenog srca i iskrena, posebno zbog naše veze. Molim vas, znajte da sam dobro, puno sam radila na tome da shvatim ko sam, šta je stvarno i šta mi je važno", napisala je u komentaru na Instagramu na stranici obožavatelja.

U galeriji pogledajte kako je izgledala ekspedicija Kejti Peri u svemir:

Kejti Peri u svemiru Foto: Blue Origin / Ferrari / Profimedia, ABACA / Abaca Press / Profimedia, Blue Origin / Planet / Profimedia

"Moj terapeut je pre mnogo godina rekao nešto što je promenilo sve, ‘niko te ne može naterati da veruješ u nešto o sebi u šta već ne veruješ‘ i ako ikada budem imala ikakva osećanja o tome, onda je to prilika da istražim osećaj koji se krije iza toga", dodala je pa objasnila da kada "onlajn svet pokušava da je pretvori u ljudsku pinjatu", ona to prihvata s gracioznošću i šalje joj ljubav.

"Znam da toliko ljudi pati na toliko mnogo načina i da je internet u velikoj meri deponija za poremećene i neizlečene", napisala je.

Peri je istakla da joj gledanje obožavatelja na koncertima, slušanje kako pevaju uglas i susret s publikom pomaže da shvati da se oni "leče na neki mali način". "Nisam savršena i zapravo sam izostavila tu reč iz svog rečnika. Na ljudskom sam putovanju igrajući igru ​​života s mnogobrojnom publikom i ponekad padnem, ali ustanem i nastavim da igram igru ​​i nekako nastavljam da gledam pozitivno...", poručila je.

Obraćanje pevačice obožavateljima usledilo je nakon što su je brojni, pa čak i neke slavne osobe, kritikovale zbog učestvovanja u 11-minutnom letu u svemir, Blue Origin. Osim Peri, letele su i raketna naučnica Aiša Bouvi, bioastronautička naučnica Amanda Ngujen, voditeljka televizijskog programa CBS Mornings Gejl King, filmska producentkinja Kerien Flin i novinarka Loren Sančez.

Jedna od slavnih osoba koja je kritikovala ovaj let u svemir bila je i manekenka Emili Ratajkovski, koja je objavila na društvenim mrežama da je zgrožena lansiranjem i tvrdila da je putovanje "platila kompanija koja uništava planetu". Nisu putovanjem bile oduševljene ni glumice Olivija Man i Džesika Čestejn.

Osim puta u svemir, Peri je na meti kritika i zbog svoje turneje o video-igrama. Pevačica je bila inspirisana filmovima poput "Petog elementa" i "Blade Runner-a". Ipak nije problem u tematici same turneje, ono što se ljudima ne sviđa ponajviše je njeno ponašanja na sceni.

Video: Megan Markl i princ Hari na koncertu Kejti Peri

Megan Markl i Hari na koncertu Kejti Peri Izvor: TikTok/julia_17120