• Turkey F13, Singles
    Sproch, Dominik 11:00 Janvier, Maxime
  • Turkey F13, Singles
    Plotniy, Andrei 11:00 Wunner, Matthias
  • Turkey F13, Singles
    Rodriguez-Pace, Ricardo 11:00 Pazicky, Michal
  • Turkey F13, Singles
    Yurtacan, Efe 11:00 Yuksel, Anil
  • Turkey F13, Singles
    Erguden, Baris 11:00 Manafli, Aykhan
  • Turkey F13, Singles
    Suluoglu, Sefa 11:00 Celikbilek, Altug
  • Italy F3, Singles
    Colella, Alessandro 2 6 4 6 2 2 Bonadio, Riccardo 1 1 6 1 1 1
  • Morocco F3, Singles
    Falcao, Goncalo 12:00 Luisi, Alessandro
  • Morocco F3, Singles
    Jdi, Mehdi 2 6 6 2 2 Alekseenko, Gleb 0 2 3 0 0
  • Spain F7, Singles
    Gomez Mantilla, Ivan 1 6 4 4 1 Chavez Villalpando, Luis Diego 1 3 6 4 1
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Ozgen, Pemra 12:30 Bogoslavets, Anna
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Vajdova, Natalia 12:30 Arshinkova, Petia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Szlavikovics, Szabina 12:30 Sotnikova, Alyona
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Juhaszova, Vivien 12:30 LU, Jia-Jing
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Kalinskaya A / Vdovenco A 12:30 Mikhaylova M / Schmitz A-K
  • Italy F3, Singles
    Naso, Gianluca 2 6 6 2 2 Stefanini, Jacopo 0 2 4 0 0
  • Spain F7, Singles
    Checa-Calvo, Jose 1 6 3 5 1 Gomez-Herrera, Carlos 1 2 6 3 1
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Maheta E / Teltumbde R 2 1 6 10 2 2 Bavisetti S / Chilumula N 1 6 2 7 1 1
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Bychkova, Ekaterina 1 3 6 0 1 Lim, Alize 1 6 4 1 1
  • Raanana, Israel, Doubles
    Betov S / Przysiezny M 2 6 6 2 Cukierman D / Kapach R 0 2 3 0
  • Italy F3, Singles
    Bonuccelli, Ferdinando 0 4 6 0 Galoppini, Davide 1 6 5 1
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Jamrichova, Sandra 1 6 2 2 1 Claffey, Jennifer 1 2 6 3 1
  • Egypt F12, Doubles
    Peters F / Ruppli A 2 6 7 2 2 Perunov I / Polonskiy I 0 1 6 0 0
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Brianti, Alberta 1 6 3 1 Eguchi, Misa 0 4 1 0
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Pinto, Giorgia 0 4 1 0 Papamichail, Despina 1 6 3 1
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Sakkari, Maria 2 6 6 2 2 Komardina, Anastasiya 0 0 0 0 0
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Konotoptseva D / Pradova M 1 6 6 1 Filinskaya V / Uzhylovska O 0 1 6 0
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Ostlund, Fanny 0 2 3 0 Bonic, Barbara 1 6 2 1
  • Egypt F12, Doubles
    Hossam K / Reichelt T 0 1 2 0 0 Liniger J / Miedler L 2 6 6 2 2
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Rentouli, Anastasia 0 5 0 Rohde-Moe, Caroline 0 5 0
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Spremo, Milana 0 2 0 0 Kuzmova, Viktoria 1 6 2 1
  • Tunisia F12, Singles
    Khotkov, Oleg 0 3 0 Joncour, Ronan 1 6 1
  • Spain F7, Singles
    Caceres Casas, Alberto 0 4 0 Deus, Nuno 1 6 1
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Maggen I / Shakovets C 0 2 2 0 Maciejewska Z / Siedliska N 1 6 4 1
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Zaja, Anna 1 6 1 1 Huber, Luisa Marie 0 2 1 0
  • Croatia F7, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 1 6 4 1 Brtnicky F / Zeleny L 0 1 1 0
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Kerfs, Deborah 1 6 1 1 Stoilkovska, Magdalena 0 3 0 0
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Govortsova, Olga 1 6 1 Bonaventure, Ysaline 0 3 0
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Hrabalova, Kristyna 0 5 0 Rohanova, Petra 0 5 0
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Cabaj Awad, Jacqueline 1 6 1 Primorac, Iva 0 3 0
  • Italy F3, Doubles
    Civarolo M / Melchiorre D 0 3 2 0 Altmaier D / Zimmermann L 1 6 0 1
  • Italy F3, Doubles
    Chiurulli D / Mazzella M 0 6 0 Hoyt E / Rizzuti G 0 6 0
  • Morocco F3, Singles
    Kushakov, Alexandr 1 6 2 1 Tifnouti, Taha 0 1 1 0
  • Tunisia F12, Singles
    Kanar, Jonathan 0 3 0 Masar, Juraj 0 3 0
  • Egypt F12, Doubles
    Jakob F / Novotny D 0 4 0 0 Schutt L / Tashi V 1 6 1 1
  • Qatar F1, Singles
    Tepavac, Marko 0 4 0 Deswal, Aditya 0 1 0
  • Qatar F1, Singles
    Kleman, Miroslav 3 3 AL Awadhi, Omar 0 0
  • Qatar F1, Singles
    AL Zeyara, Jassem 0 1 1 0 Marsalek, James 1 6 0 1
  • Qatar F1, Singles
    Abdo, Amer Mohamed 0 0 0 0 Pospisil, Jaroslav 1 6 2 1
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Hering, Katharina 0 5 0 Vangelova, Ani 0 0 0
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Rabines, Luciana 0 3 0 Easwaramurthi, Ashmitha 0 2 0
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Pradip, Kalpaka 0 0 0 0 Fafaliou, Stamatia 1 6 3 1
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Jones, Meredith G 0 1 0 Fuentes, Camila 0 5 0
  • Raanana, Israel, Doubles
    Bury A / Kudryavtsev A 0 2 0 Junaid R / Shamasdin A 1 6 1
  • Turkey F13, Doubles
    Erguden U B / Ramanathan R 14:00 Kosonen M / Virtanen P
  • Turkey F13, Doubles
    Yalcinkale B / Yuksel A 14:00 Himpe W / Schyvinck C
  • Turkey F13, Doubles
    Mozgovoy A / Plotniy A 14:00 Dankl T-M / Erun F T
  • Turkey F13, Doubles
    Silverman C / Smith R 14:00 Fortuna C / Jandric D
  • Morocco F3, Singles
    Jastraunig, Lukas 14:00 Diallo, Seydou
  • Tunisia F12, Singles
    Vanneste, Jeroen 0 1 0 Igoshin, Alexander 0 4 0
  • Raanana, Israel, Doubles
    Pavic M / Venus M 0 5 0 Lacko L / Marchenko I 0 1 0
  • Italy F3, Singles
    Cociasu, Andrei 0 1 0 Tomasetto, Luca 0 3 0
  • Qatar F1, Singles
    De Goeijen, Bobbie 0 2 0 Kellovsky, Dominik 0 4 0
  • Morocco F3, Singles
    Ouahab, Lamine 0 2 0 Matic, Nico 0 3 0
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Cortina Pou, Alba 0 3 0 Parrizas-Diaz, Nuria 0 3 0
  • Italy F3, Singles
    Leonardi, Filippo 14:20 Lizariturry, Juan
  • Italy F3, Doubles
    Bonadio R / Maccari F 14:20 Mager G / Sinicropi R
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Cucca M / Natali M 0 1 0 Cascapera G / Mone M 0 0 0
  • Morocco F3, Singles
    Gil, Frederico 0 2 0 Sousa, Pedro 0 0 0
  • Egypt F12, Doubles
    Jebavy R / Salaba L 14:30 Elistratov E / Kozyukov V
  • Croatia F7, Singles
    Brunner, Pascal 14:30 Ternar, Tomislav
  • Croatia F7, Doubles
    Kapric D / Meis P 14:30 Curavic L / Puc B
  • Qatar F1, Singles
    Djokovic, Djordje 14:35 Margaroli, Luca
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Kaminkova, Katerina 14:35 Marinkovic, Bojana
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Dodin, Oceane 14:45 Hozumi, Eri
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    FUX M / Proese N 14:45 Grage M / Noe J
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Kostova, Elitsa 14:45 Mestach, AN Sophie
  • Raanana, Israel, Doubles
    Erlich J / Sijsling I 14:50 Kravchuk K / Molchanov D
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    VON Deichmann, Kathinka 14:55 Schaffner Riera, Aina
  • Croatia F7, Doubles
    Marsoun L / Suc D 15:00 Maruscak M / Sachko V
  • Raanana, Israel, Doubles
    Monroe N / Sitak A 15:00 Albot R / Nedovyesov O
  • Raanana, Israel, Doubles
    Delic M / Kavcic B 15:00 Fleming C / Marray J
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Malikova, Tereza 15:00 Piskun, Oleksandra
  • Tunisia F12, Doubles
    Ghorbel A / Mladenov V 15:00 Frigerio L / Oradini G
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Pliskova, Kristyna 15:10 Kuwata, Hiroko
  • Tunisia F12, Doubles
    Desyatnik A / Gorodetsky V 15:10 Bhullar R-R / Durasovic V
  • Greece F2, Singles
    Hampel, Lenny 15:15 Bejtulahi, Denis
  • Croatia F7, Doubles
    Apostol B I / Serdarusic N 15:20 Razborsek N / Stosic M
  • Morocco F3, Singles
    Werner, Jean-Marc 15:20 Djurdjevic, Bogdan
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Claffey J / Lampla L 15:20 Jamrichova S / Sipek N
  • Greece F2, Singles
    Dima, Dragos 15:25 Kaczynski, Kevin
  • Greece F2, Singles
    Leite, Wilson 15:25 Inzerillo, Jerome
  • Qatar F1, Singles
    Machado, Rui 15:30 Shannan Alharrasi, Abdullah
  • Qatar F1, Singles
    Rice, David 15:30 Al-Saygh, Ali
  • Greece F2, Singles
    Ymer, Mikael 15:30 Geerts, Michael
  • Greece F2, Singles
    Papik, Tomas 15:30 Dubarenco, Maxim
  • Greece F2, Singles
    Bisko, Michal 15:30 Dunlap, Dane
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Totka, Naomi 15:30 Heisen, Vivian
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Kokni, Mahrukh 15:30 Ugarkovic, Frana
  • Morocco F3, Singles
    Cammarata, Alberto 15:30 Giner, Marc
  • Spain F7, Singles
    Folie, Alexandre 15:30 Grenier, Hugo
  • Spain F7, Singles
    Rumenov Payakov, Georgi 15:30 Roy, Matthieu
  • Greece F2, Singles
    Surreaux, Arthur 15:35 Paval, Costin
  • Tunisia F12, Doubles
    Ouvrard V / Wallart E 15:35 Bothwell P / Bothwell S
  • Qatar F1, Singles
    Bava, Haadin 15:40 Dmitriev, Kirill
  • Qatar F1, Singles
    Zayed, Mousa Shanan 15:40 Sebaoun, Leo Julien
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Faber, Tea 15:40 Morvayova, Viktoria
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Schwarte, Emelie Luisa 15:40 Mdlulwa, Warona
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Buzarnescu M / Kyrpot O 15:40 BEN Abdallah Y / Zhupanska V
  • Morocco F3, Singles
    Silva, Frederico Ferreira 15:45 Bensoussan, Samuel
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Leduc M-A / Yerolymos M 15:55 Arcidiacono F / Verpelli M
  • Morocco F3, Singles
    Belcora, Mustapha 15:55 Vatutin, Alexey
  • Miami, USA
    Suarez Navarro, Carla 16:00 Williams, Venus
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Elias, Gastao 16:00 Trungelliti, Marco
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Baghdatis, Marcos 16:00 King, Darian
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Van Der Duim, Antal 16:00 Smith, John-Patrick
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Horansky, Filip 16:00 Ghem, Andre
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Klec, Ivo 16:00 Andujar, Pablo
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Fratangelo, Bjorn 16:00 Gonzalez, Maximo
  • Le Gosier, Guadeloupe, Doubles
    Martin F / Raja P 16:00 Fratangelo B / Krueger M
  • Le Gosier, Guadeloupe, Doubles
    Brunstrom J / Hernych J 16:00 Horansky F / King D
  • Le Gosier, Guadeloupe, Doubles
    Cluskey J / Smith J-P 16:00 Marie J / Rochette L
  • Spain F7, Doubles
    Pulgar-Garcia Jav / Vivero Gonzalez P 16:00 Deus N / Sousa H
  • Spain F7, Doubles
    Gomez-Herrera C / Short M 16:00 Cuypers B / Manrique-Velazquez D-J
  • Miami, USA, Doubles
    Garcia C / Srebotnik K 16:00 Makarova E / Vesnina E
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Paire, Benoit 16:00 Middelkoop, Matwe
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Jasika, Omar 16:00 Chung, Hyeon
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Cunha, Henrique 16:00 Mina, Gianni
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Kalinina, Anhelina 16:00 Osaka, Naomi
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Bondarenko, Kateryna 16:00 Rus, Arantxa
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Goncalves, Paula Cristina 16:00 Soylu, Ipek
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Irigoyen, Maria 16:00 Pegula, Jessica
  • Miami, USA
    Williams, Serena 16:00 Lisicki, Sabine
  • Qatar F1, Singles
    Simon, Tobias 16:05 Griekspoor, Tallon
  • Greece F2, Doubles
    Masur D / Netuschil M 16:05 Jakupovic A / Kalovelonis M
  • Raanana, Israel, Doubles
    Elgin M / Weintraub A 16:10 Kretschmer G / Satschko A
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Jorovic, Ivana 16:15 Gasparyan, Margarita
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Melnikova, Marina 16:15 Razzano, Virginie
  • Raanana, Israel, Doubles
    Botzer B / Patael B 16:20 Kowalczyk M / Zelenay I
  • Tunisia F12, Doubles
    Perez Sanz D / Pla Malfeito J 16:25 Harper-Griffith L / Leduc A
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Ishizu, Sachie 16:30 Stolmar, Rebeka
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Lukacs, Vanda 16:30 Oral, Seven
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Engelmann J N / Thiem J 16:30 Hristea C-E / Negreanu D
  • Croissy-Beaubourg, Doubles W-C...
    RAE J / Smith A 16:40 Bonaventure Y / Schuurs D
  • Greece F2, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 16:45 Chavez T / Ghinda I-L
  • Miami, USA
    Mannarino, Adrian 16:50 Thiem, Dominic
  • Greece F2, Doubles
    Glancy D / Martin T 16:55 Kapogiannis C / Mikos K
  • Greece F2, Doubles
    Bellier A / Hampel L 16:55 Jaloviec M / Safranek V
  • Miami, USA
    Berdych, Tomas 17:00 Monfils, Gael
  • Qatar F1, Singles
    Merckx, Jonas 17:00 Popko, Dmitry
  • Qatar F1, Singles
    Weidinger, Dominic 17:00 Milton, Joshua
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Grammatikopoulou V / Komardina A 17:00 Anghelescu A / Valenstein A
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Ostlund F / Rohde-Moe C 17:00 Bonic B / Curovic T
  • Greece F2, Doubles
    Economidis K / Tsitsipas S 17:00 Dima D / Geerts M
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Jebawy, Jasmin 17:00 Codino, Fiona
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Chipan, Nency 17:00 AL Nabhani, Fatma
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Selakovic N / Spremo M 17:05 Cabaj Awad J / Sussarello G
  • Qatar F1, Singles
    Hochwalt, Tyler 17:10 Vibert, Francois Arthur
  • Qatar F1, Singles
    Faber, Mateo 17:10 Fabian, Patrik
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Bekker, Kseniia 17:10 Nilsson, Ann-Christin
  • Spain F7, Singles
    Cembellin Prieto, Antonio 17:30 Arenas-Gualda, Ivan
  • Spain F7, Singles
    Villacorta-Alonso, Ricardo 17:30 Pulgar-Garcia, Jaime
  • Spain F7, Singles
    Arauzo-Martinez, Juan-Samuel 17:30 Hernando Ruano, Jorge
  • Spain F7, Doubles
    Checa-Calvo J / Roca Batalla O 17:30 Cruz A / Plaza S
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Kovinic, Danka 17:30 Cirstea, Sorana
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Kramperova, Katerina 17:30 Larcher De Brito, Michelle
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Buyukakcay, Cagla 17:30 Mayr-Achleitner, Patricia
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Siegemund, Laura 17:30 Cepelova, Jana
  • Qatar F1, Singles
    Griekspoor, Scott 17:35 Chanakira, Tinotenda
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Peer, Shahar 17:45 Johansson, Mathilde
  • Miami, USA, Doubles
    Dushevina V / Martinez Sanchez M J 18:00 Babos T / Mladenovic K
  • San Luis Potosi, Mexico
    Gabashvili, Teimuraz 18:00 Astorga, Mauricio
  • San Luis Potosi, Mexico
    Pella, Guido 18:00 Garza, Daniel
  • San Luis Potosi, Mexico
    Hank, Tigre 18:00 Melzer, Gerald
  • San Luis Potosi, Mexico
    Novikov, Dennis 18:00 Lorenzi, Paolo
  • San Luis Potosi, Mexico
    Smith, Connor 18:00 Clezar, Guilherme
  • San Luis Potosi, Mexico
    Mcgee, James 18:00 Dzumhur, Damir
  • San Luis Potosi, Mexico
    Olivo, Renzo 18:00 Molteni, Andres
  • San Luis Potosi, Mexico
    Duckworth, James 18:00 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • San Luis Potosi, Mexico
    De Paula, Fabiano 18:00 Menendez-Maceiras, Adrian
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Gaydarzhi K / Piskun O 18:00 Caciotti M / Masini M
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    Daniell M / Sharan D 18:00 Langer N / Vanni L
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    Hank T / Sanchez M 18:00 Duran G / Zeballos H
  • Miami, USA
    Monaco, Juan 18:10 Verdasco, Fernando
  • Qatar F1, Doubles
    Djokovic D / Tepavac M 18:30 AL Zeyara J / Shannan Alharrasi A
  • Qatar F1, Doubles
    Al-Saygh A / Zayed M S 18:30 De Valk R S / Sebaoun L J
  • Qatar F1, Doubles
    Dmitriev K / Margaroli L 18:40 AL Alawi S K / El-Bayoumy A
  • Qatar F1, Doubles
    Deswal A / Kleman M 18:40 Kellovsky D / Pospisil J
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Chirico, Louisa 19:00 Mitu, Cristina-Andreea
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Dominguez Lino, Lourdes 19:00 Glatch, Alexa
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Cako J / Vickery S 19:00 Januskova P / Schmidt M
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Krejsova P / Rodina E 19:00 Kuncikova L / Stuchla K
  • Miami, USA
    Petkovic, Andrea 19:00 Pliskova, Karolina
  • Miami, USA, Doubles
    Hingis M / Mirza S 19:15 Rodionova AN / Rodionova AR
  • San Luis Potosi, Mexico
    Langer, Nils 20:00 Krajicek, Austin
  • San Luis Potosi, Mexico
    Vanni, Luca 20:00 Buchanan, Chase
  • Miami, USA
    Anderson, Kevin 20:15 Murray, Andy
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Cepede Royg V / Irigoyen M 20:30 Brengle M / Rogers S
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Mayr-Achleitner P / Ormaechea P 20:30 Lashway B / Proctor L
  • Miami, USA
    Simon, Gilles 20:30 Ferrer, David
  • Miami, USA, Doubles
    Niculescu M / Panova A 21:00 Hsieh S-W / Pennetta F
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Edmund, Kyle 21:00 Martin, Fabrice
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Mahut, Nicolas 21:00 Bemelmans, Ruben
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Koolhof, Wesley 21:00 Hernych, Jan
  • San Luis Potosi, Mexico
    Zeballos, Horacio 21:20 Londero, Juan Ignacio
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    Galdos S / Pella G 21:30 Clezar G / De Paula F
  • Miami, USA
    Djokovic, Novak 21:35 Dolgopolov, Alexandr
  • Miami, USA, Doubles
    Draganja M / Kontinen H 22:15 Pospisil V / Sock J
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Marie, Jules 22:20 Roger-Vasselin, Edouard
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Krueger, Mitchell 22:20 De Schepper, Kenny
  • Le Gosier, Guadeloupe, Doubles
    Andujar P / Romboli F 22:20 Elias G / Ghem A
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    King K / O'Brien D 22:50 Barrientos N / Struvay E
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    Fyrstenberg M / Qureshi A-U-h 23:00 Menendez-Maceiras A / Ramirez C
  • Miami, USA
    Nishikori, Kei 23:00 Goffin, David
  • Miami, USA, Doubles
    Harrison R / Ram R 23:35 Melo M / Soares B
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Rochette, Laurent 23:40 Hemery, Calvin
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Gombos, Norbert 23:40 Barrere, Gregoire
  • Le Gosier, Guadeloupe, Doubles
    Klec I / Paire B 23:40 Gonzalez M / Maytin R

Neslavan početak 2014.

BRUKA: Crvena zvezda poražena od drugoligaša Sloge iz Petrovca na Mlavi

Fudbal

Autor:

Jedina dobra vest po tim sa Marakane sa ove utakmice jeste činjenica da se posle osam meseci vratio Darko Lazović i da je pokazao da je povreda prošlost

Zvezda, Sloga, Foto: crvenazvezdafk.com

Detalj sa utakmice u Beogradu, Foto: crvenazvezdafk.com

BEOGRAD - Fudbaleri Crvene zvezde neslavno su započeli pripreme za prolećni deo sezone.

Izabranici Slaviše Stojanovića poraženi su na "Marakani" u prijateljskom meču od trećeplasiranog tima drugoligaškog karavana Sloge iz Petrovca na Mlavi sa 1:0 (0:0).

Jedini gol na meču viđen je u 73. minutu kada je golman domaćina Miloš Vesić katastrofalno pogrešio. Čuvar mreže crveno-belih poigravao se ispred svog gola, napadač Sloge Atanasijević oduzeo mu je loptu i pogodio mrežu.

Zvezda je tokom meča imala dosta prilika, ali nijednu nije uspela da iskoristi.

Jedina dobra vest po tim sa Marakane sa ove utakmice jeste činjenica da se posle osam meseci vratio Darko Lazović i da je pokazao da je povreda prošlost.

"Rezultat je uvek bitan. Imali smo dosta prilika za pogodak, ali nismo uspeli da ih realizujemo. Pored rezultata, najvažnije je bilo da se uverimo u kakvom je fizičkom stanju ekipa. Za prethodnih osam dana uspeli smo da odradimo sve što smo planirali. U ponedeljak putujemo u Sloveniju na prvi deo priprema i nastavljamo sa žestokim radom", rekao je Slaviša Stojanović koji je posebno istakao dobru igru povratnika Darka Lazovića.

Lazović je rekao da je presrećan povratkom na teren.

"Osećao sam se dobro u igri i nisam osetio nikakav problem. Mislim da nemam strah nakon povrede, tačnije ne osećam ga, ali postoji mogućnost da u podsvesti postoji. Do početka sezone ima dosta vremena da otklonim i to. Mislim da imamo odličnu ekipu. Tokom treninga prethodnih meseci uverio sam se da imamo veliki potencijal. Možda sam mogao i krajem jesenje polusezone da se vratim u takmičarsku ekipu, međutim, nisam želeo ništa da rizikujem. Još uvek nisam maksimalno fizički spreman, ne bi bilo dobro ni da jesam, jer je pripremni period tek počeo. Do 23. februara i prve utakmice sa Javorom verujem da će sve biti u najboljem redu. Još nisam pričao sa trenerom na kojoj poziciji me vidi, ali tokom priprema kroz utakmice će sve biti jasnije", zaključio je Lazović.

Sastav Crvene zvezde

Prvo poluvreme: Rajković, Mijailović, Krneta, Martinović, Lazić, Jokić, Milijaš, Pečnik, Milunović, Mihajlović, Dauda.

Drugo poluvreme: Vesić, Petković, Nenadić, Arauho, Omega, Gogić, Kovačević, Đuričković, Lazović, Ožegović, Onjilo.

Trener: Slaviša Stojanović

Sloga PM: Milinović, Popović, Stević, Radovanović, Stanisavljević, Stojanović, Misić, Đorđević, Apija, Planić, Anastastijević.

Rezerve: Rumenić, Stojaković, Đorđević, Lepojević, Melvin, Zorica, Rakićević, Misimović, Cukić, Denić, Mitić, Dojčinović.

Trener: Nenad Vanić

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Nema mogućnosti da se ospori odluka žalbenog veća da se Šešelj vrati u Hag Milan Antonijević Jukom

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!