• Germany F10, Singles
    Bernardi, Pedro 0 2 5 0 Charlos, Tomas 1 6 4 1
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Peckl, Kerstin 1 1 7 4 1 1 Curovic, Tamara 2 6 5 6 2 2
  • Tunisia F17, Singles
    Thivant, Yannick 6 5 1 Urzua-Rivera, Ricardo 3 7 2
  • Cortina, Italy
    Giannessi, Alessandro 2 6 3 6 2 2 Virgili, Adelchi 1 1 6 4 1 1
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Haas, Barbara 0 5 4 0 Bogdan, Ana 1 7 5 1
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Mertens, Elise 2 6 6 2 2 Buzarnescu, Mihaela 0 3 2 0 0
  • Bursa, Doubles W-C10-TUR-29A
    Alvarez-Teran M-F / Zeballos Melgar N 1 5 7 6 1 1 Shroff K / Williams C 2 7 6 10 2 2
  • Tunisia F17, Singles
    Kilani, Majed 0 4 4 0 0 Muller, Alexandre 2 6 6 2 2
  • Slovakia F4, Singles
    Licciardi, Pietro 1 6 4 2 1 Kellovsky, Dominik 1 4 6 1 1
  • Tunisia F17, Singles
    Babelis, Tadas 1 6 4 0 1 Jotovski, Tomislav 1 2 6 2 1
  • Slovakia F4, Singles
    Fabian, Patrik 1 7 4 1 Dolezel, Filip 0 6 2 0
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Brescia, Georgia 1 6 3 1 Mraz, Hana 0 4 2 0
  • Liberec, Czech Republic
    Cipolla, Flavio 1 2 6 1 1 Kamke, Tobias 1 6 3 1 1
  • Tunisia F17, Singles
    Joncour, Ronan 1 2 6 1 1 BEN Hassen, Ameur 1 6 3 2 1
  • Russia F5, Singles
    Miller, Alexei 1 6 4 1 Surchenko, Dmitry 0 3 3 0
  • Turkey F31, Singles
    Frost, Isaac 1 4 6 0 1 Madanchi, Amirvala 1 6 3 0 1
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    De La Torre-Sanchez, Rocio 2 6 6 2 2 Martinez Martinez, Maria 0 2 2 0 0
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Turati, Anna 0 3 2 0 Remondina, Anna-Giulia 1 6 5 1
  • Finland F1, Singles
    Kontinen, Micke 2 6 6 2 2 Kosonen, Mika 0 3 2 0 0
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Cluskey J / Fucsovics M 0 1 5 0 0 Martin A / Podlipnik-Castillo H 2 6 7 2 2
  • Segovia, Spain, Doubles
    Kravchuk K / Sharan D 1 6 5 1 Moriya H / Nedunchezhiyan J 0 4 6 0
  • Liberec, Czech Republic
    Olivo, Renzo 1 3 6 1 1 Coppejans, Kimmer 1 6 2 0 1
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Frolova, Anastasia 0 3 1 0 Bychkova, Ekaterina 1 6 5 1
  • Turkey F31, Singles
    Cortes Alcaraz, Aaron 2 6 6 2 2 Turker, Mert Naci 0 1 1 0 0
  • China F12, Doubles
    BAI Y / Gong M-X 0 6 2 0 Katayama S / Sato B 1 7 2 1
  • China F12, Doubles
    Kibi Y / Onozawa A 13:00 Chen L / Sun F
  • Kitzbuhel, Austria
    Giraldo, Santiago 0 0 2 0 0 Kohlschreiber, Philipp 2 6 6 2 2
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Genkova M / Mihaylova G 0 2 4 0 0 Nancarrow A / Sizikova Y 2 6 6 2 2
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Ivanova V / Popivoda M 0 0 3 0 0 Arshinkova P / Stamatova J 2 6 6 2 2
  • Segovia, Spain, Doubles
    Betov S / Elgin M 2 6 6 2 2 Arenas-Gualda I / Crepaldi E 0 4 2 0 0
  • Slovakia F4, Singles
    Derkas, Zdenek 0 6 0 Caro, Martin 0 6 0
  • Belgium F9, Singles
    Otte, Oscar 1 6 4 1 Heyman, Christopher 0 3 2 0
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Niedmers, Nora 1 6 2 1 Tomic, Sara 0 2 5 0
  • Finland F1, Singles
    Grandon Diaz, Cristobal 0 1 2 0 Heliovaara, Harri 1 6 3 1
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Vankova, Katerina 1 7 0 1 Pantuckova, Gabriela 0 5 0 0
  • Latvia F1, Doubles
    Mugevicius L / Sabanin Y 2 6 6 2 2 Gruber F / Neuhauser M 0 1 2 0 0
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Schultheiss, Carmen 0 1 2 0 Daniels, Carolin 1 6 2 1
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Rutarova, Eva 0 2 1 0 Borecka, Martina 1 6 2 1
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Cechova, Karolina 0 2 0 0 Fetecau, Irina 1 6 3 1
  • Belgium F9, Singles
    Geerts, Michael 0 3 0 Dubail, Julien 0 4 0
  • Italy F21, Singles
    Prader, Patrick 0 1 0 0 Bortolotti, Marco 1 6 0 1
  • Italy F21, Singles
    Banes, Maverick 0 2 0 Fallert, Florian 0 4 0
  • Germany F10, Singles
    Sikora, Adrian 0 4 0 Celebic, Ljubomir 0 5 0
  • Germany F10, Singles
    Alekseenko, Vadim 1 6 0 1 Smethurst, Daniel 0 2 0 0
  • Bursa, Doubles W-C10-TUR-29A
    Horvat I / Salimova S 0 2 0 0 Esen H / Esen L 1 6 2 1
  • Germany F10, Singles
    Ehrat, Sandro 0 4 0 Simon, Tobias 0 5 0
  • Germany F10, Singles
    Hassan, Benjamin 1 6 0 1 Sakamoto, Pedro 0 2 3 0
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Fyrstenberg M / Gonzalez S 0 5 0 Souza J / Vesely J 0 6 0
  • Latvia F1, Doubles
    Mridha J / Simonsson F 1 6 2 1 Slobodchikov R / Zubov I 0 0 0 0
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Ianchuk, Olga 0 5 0 Klasen, Anna 0 1 0
  • Segovia, Spain
    Gerasimov, Egor 0 3 0 Guez, David 0 4 0
  • Cortina, Italy
    Lorenzi, Paolo 0 5 0 Ramirez Hidalgo, Ruben 0 1 0
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Kolb M / Kolb N 1 6 2 1 Bueno M-G / Guimaraes Bueno F 0 1 0 0
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Bonaventure, Ysaline 0 2 0 Kawa, Katarzyna 0 3 0
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Martinez Regalado, Eva 0 3 0 Parres Azcoitia, Olga 0 3 0
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Gerlach, Katharina 0 1 0 Jablonovska, Jana 0 3 0
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Neuwirth, Yvonne 0 2 0 Bukta, Agnes 0 3 0
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Proese, Natalie 0 2 0 Peers, Sally 0 3 0
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Sarrazin, Laetitia 0 1 0 Jurikova, Lenka 0 2 0
  • Germany F10, Singles
    Lizariturry, Juan 14:05 Lazov, Alexander
  • Turkey F31, Singles
    Vives, Jordi 0 1 0 Escoffier, Antoine 0 1 0
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Kovalets, Sofiya 0 2 0 Grammatikopoulou, Valentini 0 0 0
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Gamiz A / Lister C 14:10 Raina A / Weijers B
  • Turkey F31, Doubles
    Apostolico N / Tinelli M 0 1 0 Agabigun S / Haylaz M 0 2 0
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Curovic T / Kaufinger I 14:15 Peckl K / Tona M
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Londero J I / Molteni A 14:20 Kuncik J / Salaba L
  • Cortina, Italy, Doubles
    Dischinger E / Ghem A 14:20 Cagnina J / Fransen S
  • Kitzbuhel, Austria
    Fognini, Fabio 0 0 0 Novak, Dennis 0 0 0
  • Bursa, Doubles W-C10-TUR-29A
    Donaldson A / Jovanovic M 14:20 Chalaganidze T / Yusupova G
  • Italy F21, Singles
    Rodriguez-Pace, Ricardo 14:20 Giorgini, Daniele
  • Germany F10, Singles
    Charlos, Tomas 14:20 Wunner, Matthias
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    De Bernardi, Clothilde 14:25 Atucha Gomez, Ainhoa
  • Finland F1, Singles
    Pollanen, Aaro 14:25 Torpegaard, Mikael
  • Finland F1, Doubles
    Pollanen H / Torpegaard M 14:25 Crepatte B / Grandon Diaz C
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Marach O / Qureshi A U H 14:30 Haase R / Kontinen H
  • Segovia, Spain
    Mertens, Yannick 14:30 Kudryavtsev, Alexander
  • Russia F5, Doubles
    Perfilov A / Reshetnikov V 14:30 Manafov V / Vervoort M
  • Turkey F31, Singles
    Yalcinkale, Barkin 14:30 Dodens, Pierre Louis
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Sakkari, Maria 14:30 Shinikova, Isabella
  • Slovakia F4, Singles
    Van Peperzeel, Gavin 14:30 Kossler, Bernd
  • Slovakia F4, Singles
    Trubrig, Christian 14:30 Staubert, Pavel
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Cuk, Pia 14:30 Thiem, Julia
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Chiesa, Deborah 14:35 Bronzetti, Lucia
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Albot R / Pavlasek A 14:40 Kowalczyk M / Zelenay I
  • Slovakia F4, Singles
    Toman, Tomas 14:40 Kalenichenko, Danylo
  • Bursa, Doubles W-C10-TUR-29A
    Badem C / Cevik I 14:45 Hering K / Njoze M
  • Liberec, Czech Republic
    Zeballos, Horacio 14:50 Veic, Antonio
  • Finland F1, Doubles
    Kosonen M / Tuomi V 14:50 De Goeijen B / Griekspoor T
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Hlavackova, Andrea 14:55 Muchova, Karolina
  • Cortina, Italy, Doubles
    Gaio F / Giannessi A 15:00 Lipovsek Puches T / Romboli F
  • Belgium F9, Doubles
    Gille S / Vliegen J 15:00 Azzola F / Graisse A
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Alexandrova, Ekaterina 15:00 Kolarova, Veronika
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Moore, Tara 15:00 Oprandi, Romina
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Mihaila A B / Rauta V O 15:00 Duca G / Gavrila O
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Pitisci F / Stoilkovska M 15:00 Farfan D / Pairone G
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Brito, Fernanda 15:00 Capurro Taborda, Martina
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Tomita, Giovanna 15:00 De Carli, Maria Agustina
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Estable, Julieta 15:00 Carle, Maria Lourdes
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Seguel, Daniela 15:00 Ferrero, Melina
  • Belgium F9, Doubles
    Harris B / Hoyt E 15:00 Hoang A / Tabatruong M
  • Germany F10, Singles
    Dellien, Hugo 15:00 Constantinovici, Robert
  • Kitzbuhel, Austria
    Montanes, Albert 15:10 Schwartzman, Diego Sebastian
  • Italy F21, Doubles
    Borgo F / Lopez-Perez E 15:10 Kekez D / Vidak A
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01A
    Fett J / Pera B 15:20 Lykina K / Marozava L
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    VON Deichmann, Kathinka 15:25 Burger, Cindy
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Serrano Garcia, Natalia 15:25 Boualem, Josephine
  • Segovia, Spain, Doubles
    Bachinger M / Gojowczyk P 15:30 Skupski K / Skupski N
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Grabher, Julia 15:30 Suvrijn, Jade
  • Cortina, Italy, Doubles
    Neis F / Sousa P 15:40 Naso G / Volante M
  • Turkey F31, Doubles
    Glancy D / Igoshin A 15:40 Sentay A / Yuksel A
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Bertens, Kiki 15:40 Bara, Irina Maria
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Gimeno-Traver D / Schwartzman D 15:50 Begemann A / Kubot L
  • Finland F1, Doubles
    Niklas-Salminen P / Vasa E 15:55 Hedman A / Virtanen P
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Deigman, Laura 15:55 Carrillo Marin, Alba
  • Washington, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 16:00 Murray J / Peers J
  • Washington, USA, Doubles
    Bopanna R / Mergea F 16:00 Dimitrov G / Fish M
  • Turkey F31, Doubles
    Madanchi A / Suluoglu S 16:00 Altuna T / Mousley B
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Skamlova, Chantal 16:00 Kurz, Karoline
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Pella C / Perez Rojas G 16:00 Buzean D / Dinu C
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Grammatikopoulou V / Primorac I 16:00 Cavalle-Reimers Y / Saez Larra O
  • Tunisia F17, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 16:00 Laaribi, Aws
  • Tunisia F17, Singles
    Zoghlami, Osama 16:00 Garzelli, Francesco
  • Tunisia F17, Singles
    Ghorbel, Anis 16:00 Ergeneman, Gokberk
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Finck, Sarah 16:00 Wienerova, Lenka
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Bonic B / Lazareva M 16:00 Baric N / Chernetsova D
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Jebawy J / Kyrpot O 16:00 Guttormsen K / Mercier M
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Stefanini, Lucrezia 16:00 Sanesi, Gaia
  • Washington, USA
    Putintseva, Yulia 16:00 Mchale, Christina
  • Washington, USA
    Makarova, Ekaterina 16:00 Broady, Naomi
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Carruthers, Steffi 16:00 Kratzer, Ashley
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Manasse, Maegan 16:00 Eikeri, Ulrikke
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    King, Mia 16:00 Herring, Lauren
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Zhu, Amy 16:00 HO, Jessica
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Koolhof W / Middelkoop M 16:10 Bozoljac I / Cipolla F
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01A
    Klaffner M / Klemenschits S 16:25 Prochazkova T / Slovakova A
  • Germany F10, Doubles
    Borroni A / Celebic L 16:30 Hoek C-R / Kern J L
  • Germany F10, Doubles
    Ehrat S / Hauser J 16:30 PEL D / Van Scheppingen D
  • Kitzbuhel, Austria
    Lajovic, Dusan 16:30 Seppi, Andreas
  • Egypt F25, Singles
    Vilardo, Francesco 16:30 Canter, Alexis
  • Egypt F25, Singles
    Catarina, Lucas 16:30 Petersen, Bjoern
  • Egypt F25, Singles
    Mohamed Hatem, Mostafa 16:30 Hossam, Karim
  • Egypt F25, Singles
    Lago, Tommaso 16:30 Tepavac, Marko
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Crespo Azconzabal A / Gobbi Monllau A V 16:30 Bejenaru K P / Ghioca M
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Arcidiacono F / Spigarelli M 16:30 Ivascu I M / Minca I
  • Germany F10, Doubles
    Negritu C / Pauffley N 16:30 Netuschil M / Scholz P
  • Germany F10, Doubles
    Abohabaga S / Hassan B 16:30 Marsoun L / Sikora A
  • Germany F10, Doubles
    Kahlke J / Seyboth Wild T 16:30 Herbring N / Stoica A
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Shimizu, Seira 16:30 Lazareva, Alina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Bekker, Kseniia 16:30 Pinto, Giorgia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kislyak, Kristina 16:30 Rigozzi, Chantelle
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Munozova, Anette 16:30 Suhail, Ushna
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Rescaldani, Francesca 16:30 Kurata, Nathaly
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Lucero, Carla 16:30 Ramalle, Lourdes
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Zamprogno, Agostina 16:30 Piai, Eduarda
  • Belgium F9, Doubles
    Heyman C / Meulemans S 16:30 De Loore J / Geerts M
  • Belgium F9, Singles
    Barbosa, Romain 16:30 Plaza, Marcelo
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01A
    Giovine C / Grymalska A 16:35 Vrbenska A / Zovincova V
  • Italy F21, Doubles
    Banes M / Sant'Anna B 16:40 Ciurletti A G / Dalla Valle E
  • Segovia, Spain, Doubles
    Mektic N / Sancic A 16:50 Blanco Paris F A / Hernando Ruano J
  • Kitzbuhel, Austria
    Thiem, Dominic 16:50 Haider-Maurer, Andreas
  • El Espinar (Segovia), Doubles...
    Fernandez Rabener A / Stephenson F 16:55 Drew J / Eklund M N
  • Cortina, Italy
    Brands, Daniel 17:00 Karatsev, Aslan
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Bukta A / Toljan J 17:00 Gerlach K / Tehrani T
  • Slovakia F4, Doubles
    Colella A / Licciardi P 17:00 Glvac A / Kosec I
  • Slovakia F4, Doubles
    Capkovic K / Nagy O 17:00 Beran M / Beran M
  • Slovakia F4, Doubles
    Bobrov B / Dmitriev K 17:00 Blasko M / Vajda P
  • Slovakia F4, Doubles
    Kolar Z / Poljak D 17:00 Dolezel F / Michnev P
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Kramperova K / Neuwirth Y 17:00 Peers S / Sarrazin L
  • USA F24, Singles
    Kopinski, Tim 17:00 Whittington, Andrew
  • USA F24, Singles
    Chappell, Nick 17:00 Jomby, Tom
  • USA F24, Singles
    Uchida, Kaichi 17:00 King, Evan
  • USA F24, Singles
    Schneider, Ronnie 17:00 Barrere, Gregoire
  • Colombia F7, Singles
    Montero, Jorge 17:00 Mena, Facundo
  • Colombia F7, Singles
    Diaz-Figueroa, Christopher 17:00 Mora, Daniel
  • Colombia F7, Singles
    Gomez, Juan Sebastian 17:00 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Colombia F7, Singles
    Escobar, Felipe 17:00 Dutra DA Silva, Daniel
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Mertens E / Schuurs D 17:10 Geuer N / Sotnikova A
  • El Espinar (Segovia), Doubles...
    De La Torre-Sanchez R / Naydenova A 17:25 Martinez Martinez M / Sexmilo Pascual M
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Vlkovska, Veronika 17:30 Szupper, Marlies
  • Germany F10, Doubles
    Rice D / Smethurst D 17:30 Rauch F / Valeriano A
  • Tunisia F17, Doubles
    Alvarez-Guzman M / Dyke J 17:30 Echargui M / Mansouri S
  • Tunisia F17, Doubles
    Joncour R / Rakotomalala M 17:30 Ghareeb M / Maqdes A
  • Tunisia F17, Doubles
    Babelis T / Garcia-Roman M 17:30 Chanakira T / Nieto A
  • Tunisia F17, Doubles
    Muller A / Thivant Y 17:30 Gennaro D / Torre E A
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Barrere E / Davesne K 17:30 Palhoto M / Paredes Roemer L C
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Bechri C / Verster N 17:30 Luini S / Simic J
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Scala, Camilla 17:30 Balducci, Alice
  • Tarvisio, Doubles W-C10-ITA-15...
    Brescia G / Fusinato F 17:30 Turati A / Turati B
  • Belgium F9, Singles
    Salman, Omar 17:30 Plotniy, Andrei
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Alves, Maria Fernanda 17:30 Morozova, Alexandra
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Kuhlman, Josie 17:30 Jones, Julia
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Altick, Frances 17:30 Nefedova, Anastasia Evgenyevna
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Stephens, Erin Carol 17:30 Miroshnichenko, Veronica
  • Spain F24, Doubles
    Addison A / Ilett M 18:00 Falcao G / Ojeda Lara R
  • Segovia, Spain
    Molchanov, Denys 18:00 Chiudinelli, Marco
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Ilowska, Caroline 18:00 Antonitsch, Mira
  • Egypt F25, Singles
    Vorster, Tucker 18:00 Sulea, Tudor Cristian
  • Egypt F25, Singles
    Schott, Hugo 18:00 Filip, Vladimir
  • Egypt F25, Singles
    Feitt, Franco 18:00 Ridout, Robbie
  • Egypt F25, Singles
    Guerses, Gustavo 18:00 Bonadio, Riccardo
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Daniels C / Lottner A 18:00 Rueffer L / Schultheiss C
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Schaeder L / Zaja A 18:00 Haas B / Konig P
  • Germany F10, Doubles
    Bernardi P / Sakamoto P 18:00 Lenz J / Wehnelt K
  • Germany F10, Doubles
    Janzon K M / Lueneborg L 18:00 Dellien H / Lizariturry J
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ostlund, Fanny 18:00 Novotna, Natalie
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Zerulo, Martina 18:00 Procacci, Anna Maria
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Reimchen, Anastasia 18:00 Samir, Sandra
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Riley, Alexandra 18:00 Kallmunzerova, Natalie
  • Spain F24, Singles
    Morillo Diaz, Luis 18:00 Fornell-Mestres, Marc
  • Spain F24, Singles
    Ribeiro Navarrete, Samuel 18:00 Artunedo Martinavarr, Andres
  • Spain F24, Singles
    Miro, Antonio 18:00 Cacao, Tiago
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Naya, Guillermina 18:00 Sanchez, Ana Sofia
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Montero M / Verbauwen G 18:00 Petit S M / Rossi N
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Brito F / Seguel D 18:00 Garcia Vazquez F / Tumosa C
  • Kitzbuhel, Austria
    Almagro, Nicholas 18:10 Melzer, Jurgen
  • USA F24, Singles
    Kirchheimer, Strong 18:30 Reid, Matt
  • USA F24, Singles
    Giron, Marcos 18:30 Grant, Michael
  • USA F24, Singles
    Monaghan, Quentin 18:30 Gabb, Richard
  • USA F24, Singles
    Pavic, Ante 18:30 Ramanathan, Ramkumar
  • Colombia F7, Singles
    Pereira, Jose 18:30 Ruiz Naranjo, Mateo Andres
  • Colombia F7, Singles
    Galarza, Juan Ignacio 18:30 Heras, Patricio
  • Colombia F7, Singles
    Zeballos, Federico 18:30 Barrientos, Nicolas
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Minnen G / Oyen S 18:40 Arvidsson S / Rus A
  • Stanford, USA
    Doi, Misaki 19:00 Radwanska, Agnieszka
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan H-C / Chan Y-J 19:00 Bondarenko K / Maria T
  • Stanford, USA
    Wozniacki, Caroline 19:00 Lepchenko, Varvara
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Silich, Alina 19:00 Brogan, Anna
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Eikeri U / Okuda A 19:00 HO J / Olmos G
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Boren B / Zhu A 19:00 Daniell A K / Zarazua R
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Hine K / Smith K N 19:00 Corning V M / Wacnik J
  • Egypt F25, Singles
    Bega, Alessandro 19:30 Dowson, Dan
  • Egypt F25, Singles
    Hossam, Youssef 19:30 Busch, Julian
  • Egypt F25, Singles
    Petrenko, Anatoliy 19:30 Rodriguez Taverna, Santiago FA
  • Egypt F25, Singles
    Sibona, Alberto 19:30 Mantilla, Felipe
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    AL Nabhani, Fatma 19:30 Talcott, Shelby
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Siskova, Eva 19:30 Dell'Edera, Francesca
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Claffey, Jennifer 19:30 Sliusar, Kateryna
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Walters, Alexandra 19:30 Bavisetti, Sowjanya
  • Spain F24, Singles
    Martinez Portero, Pedro 19:30 Garcia Saez, Alejandro
  • Spain F24, Doubles
    Fornell-Mestres M / Neubau M 19:30 Giraldi Requena M / Guaita-Pais E
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Ferrero M / Herazo Gonzalez M F 19:30 De Carli M A / Estable J L
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Baranano P / Carle M L 19:30 Kurata N / Piai E
  • Washington, USA
    Falconi, Irina 19:50 Stosur, Samantha
  • Stanford, USA
    Barthel, Mona 20:00 Petkovic, Andrea
  • USA F24, Singles
    Stein, Will E 20:00 Catanzariti, A J
  • USA F24, Singles
    Estevez, Maximiliano 20:00 Pasha, Nathan
  • USA F24, Singles
    King, Kevin 20:00 Vukic, Aleksandar
  • USA F24, Singles
    Gosea, Farris Fathi 20:00 Bourchier, Harry
  • Washington, USA
    Cornet, Alize 20:15 Chirico, Louisa
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Alves M-F / Totka N 20:30 Collie N / Hives Z
  • Colombia F7, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Diaz-Figueroa C 21:00 Mena F / Montero J
  • Colombia F7, Doubles
    Dutra DA Silva D / Maresca S 21:00 Gomez J S / Sanchez Montemayor M
  • Washington, USA, Doubles
    HSU C-Y / Kuwata H 22:00 Marand S / Townsend T
  • Stanford, USA
    Riske, Alison 22:00 Suarez Navarro, Carla
  • Washington, USA
    Davis, Lauren 22:00 Niculescu, Monica
  • Washington, USA
    Tomic, Bernard 22:00 Johnson, Steve
  • Washington, USA
    Groth, Samuel 22:00 Troicki, Viktor
  • USA F24, Singles
    Escobar, Gonzalo 22:00 Hiltzik, Aron
  • USA F24, Doubles
    Saville L / Whittington A 22:00 Hank T / Lopez Villasenor G
  • USA F24, Doubles
    Agar R / Bader S 22:00 Barrere G / Jomby T
  • Washington, USA
    Lopez, Feliciano 22:00 Hewitt, Lleyton
  • Colombia F7, Doubles
    Endara I / Zeballos F 22:00 Galarza J I / Heras P
  • Colombia F7, Singles
    Struvay, Eduardo 22:30 Mendoza, Alejandro
  • Colombia F7, Doubles
    Oliveira A G / Pereira J 22:30 Barrientos N / Montes J
  • Washington, USA, Doubles
    Kudryavtseva A / Pavlyuchenkova A 23:00 Cornet A / Linette M
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan C-W / Jurak D 23:00 Diatchenko V / Tatishvili A
  • Stanford, USA, Doubles
    Kops-Jones R / Sanchez M 23:15 Barthel M / Lisicki S
  • Washington, USA
    Hercog, Polona 23:15 Begu, Irina-Camelia
  • Washington, USA, Doubles
    Krajicek A / Monroe N 23:20 Cabal J S / Farah R
  • Washington, USA
    Estrella Burgos, Victor 23:30 Isner, John
  • Washington, USA
    Pella, Guido 23:30 Dimitrov, Grigor

Intervju, rukometašica Crne Gore - Kragujevčanka s medaljom

Katarina Bulatović: Srbija me nije usrećila

Ostali sportovi

Autor:

Nije vreme da pričam zašto sam srpski dres zamenila crnogorskim, kaže najbolja igračica finaliste OI

Katarina Bulatović,

Rođena Kragujevčanka.
Crna Gora je došla do svoje prve olimpijske medalje, a ogromne zasluge za to pripadaju jednoj Srpkinji. Kragujevčanka Katarina Bulatović predvodi rukometnu reprezentaciju naših komšinica, koje će danas igrati za olimpijsko zlato protiv Norveške.

Kaća, koja je provela veliki deo karijere u Budućnosti, u nokaut fazi OI najpre je golom iz sedmerca u poslednjoj sekundi otpisala Francuskinje, a u polufinalu sa devet golova uništila ekipu Španije.

U ekskluzivnom razgovoru za Kurir, obavljenom po završetku meča sa Španijom, Katarina otkriva kako joj je dok igra za Crnu Goru i kome posvećuje medalju.

- Prezadovoljna sam što smo u finalu i što smo obezbedile medalju. Daćemo sve od sebe da to bude zlatna i da se na kraju radujemo, a ne da plačemo.

♦ Stiče se nedvosmislen utisak da si vođa ovog tima. Jesi li?
- Srećna sam što sam doprinela da moj tim uđe u finale, ali to nije moja zasluga, već čitave ekipe.

♦ Kakve reakcije očekuješ u zemlji u kojoj si rođena?
- Obradovali smo mnogo ljudi u Crnoj Gori, a nadam se i verujem da smo i u Srbiji.

♦ Može li se ovaj uspeh uporediti s prethodnim koje si imala?
- Sigurno da ne može. Imam osvojene dve Lige šampiona, ali ništa ne može da se meri s olimpijskom medaljom i učešćem na Igrama.

♦ Šta za tebe znači nastup u Londonu?
- To je san svakog sportiste, želela sam to oduvek i drago mi je što se to dogodilo na najbolji mogući način. Bila mi je samo želja da učestvujem, jer je to vrhunac karijere, a završetak s jednom od medalja čini me presrećnom.

♦ Ispunila si snove u dresu Crne Gore. Zašto nisi mogla u srpskom?
- Mislim da ne treba sad pričati o tome, jako sam srećna što igram za Crnu Goru i što sam provela tamo fenomenalne četiri i po godine. Tamo imam mnogo prijatelja, planiram tamo i da živim.

♦ Zvučiš kao da u Srbiji nemaš prijatelje?
- Crnogorci su učinili da se osećam fenomenalno, taj osećaj nažalost nisam imala u Srbiji. Nadam se da je jednim delom ova medalja za neke ljude u Srbiji koji me podržavaju, a sigurno znam da ih ima mnogo.

♦ Pratiš li nastupe srpskih sportista na OI?
- Naravno da pratim, žao mi je što su rukometaši završili kako jesu i već se vratili kući. Htela sam da ih gledam i navijam za njih. Očekivali ste mnogo medalja, na kraju vidim da su došle samo dve. Nadam se da ćete i vi i Crna Gora osvojiti medalje u vaterpolu.

Specijalni izveštači Kurira sa 30. letnjih olimpijskih igara Milan Rašević i Dado Đilas

Tri Srpkinje u timu

Katarina Bulatović nije jedina Srpkinja koja igra za rukometnu reprezentaciju Crne Gore. Pored nje, Dragana Adžića tu su još Nišlijka Bojana Popović, kao i Ana Đokić, rođena u Aranđelovcu.

Navijam za Crnu Goru

Katarina Bulatović nema nikakvu dilemu za koga će navijati, ukoliko dođe do meča Srbija - Crna Gora u završnici vaterpolo turnira.

- Sigurno za Crnu Goru! Definitivno, 100 odsto - kaže Katarina.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Potpuno je neočekivano da čovek koji igra balet poseduje u kući arsenal oružja Božidar Spasić, bivši funkcioner DB

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!