(VIDEO) SKUP LEGENDI NA ENFILDU: Pogledajte Balotelijevu bombu i Anrijevu foru

Meč humanitarnog karaktera

Navijači, ali i igrači sjajno su se zabavili na utakmici na stadionu Liverpula

Na Enfildu je u subotu bio skup legendi. Bivši i sadašnji asovi Liverpula, pojačani nekolicinom specijalnih gostiju, podeljeni u Džerardovu i Karagerovu ekipu sastali su se u meču humanitarnog karaktera.

Stivi Dži je, između ostalih, izabrao Rajana Babela, svog rođaka Entonija Džerarda, koji nastupa za Oldam, pa Džona Terija i Tjerija Anrija, kao "specijalne goste"... Meč su na klupi počeli Luis Suarez, Fernando Tores...

U Karagerovom timu našli su se Mario Baloteli, Hari Kjuel, Kreg Belami, Didije Drogba sa "vajld kardom"...

Brojni navijači mogli su svašta da vide.

Posebno atraktivna je bila bomba Marija Balotelija i asistencija Tjerija Anrija, koji i dalje zna mnogo fora iako je uveliko u fudbalskoj penziji.

Ekipa Džejmija Karagera je posle 20 minuta igre povela sa 2:0, blistao je pogotkom Balotelija, koji je zatim upisao asistenciju za Didijea Drogbu. Džerardov tim je smanjo rezultat do odlaska na odmor, a 20 minuta pre kraja meča postavljen je konačan rezultat - 2:2. Zanimljivo, oba gola za Džerardovu ekipu postigao je on sam, i to oba sa bele tačke.