• Prague, Czech Republic
    Krunic, Aleksandra 2 3 7 6 2 2 Lucic-Baroni, Mirjana 1 6 6 0 1 1
  • Ostrava, Czech Republic
    De Greef, Arthur 0 5 6 0 Pospisil, Jaroslav 1 7 6 1
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Baluu, Sharrmadaa 11:45 Daniels, Carolin
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Sevastova, Anastasija 11:50 Stoll, Tatjana
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Janis, Michelle 11:50 Doroshina, Olga
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Grammatikopoulou, Valentini 11:50 Fourouclas, Natasha
  • Taipei City, Taiwan
    LU, Yen-Hsun 2 7 6 2 2 Chen, TI 0 6 2 0 0
  • Marrakech, Morocco, Qualifying
    Van Uytvanck, Alison 2 6 6 2 2 Rogowska, Olivia 0 4 4 0 0
  • Greece F6, Singles Qualifying
    Centenari, Alexander 2 6 6 2 2 Kapiris, Stamatis 0 2 4 0 0
  • Kazakhstan F4, Singles Qualify...
    Kivattsev, Kirill 2 6 7 2 2 Petrov, Pavel 0 1 6 0 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Cavalle-Reimers, Yvonne 1 6 6 1 Suvrijn, Jade 0 2 5 0
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Kan, Victoria 12:05 Engelmann, Jil Nora
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Inwang, Andiyo 12:05 Barbat, Karen
  • Kazakhstan F4, Singles Qualify...
    Galkin, Anton 0 2 5 0 0 Voronin, Dimitriy 2 6 7 2 2
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Chen C / Chimura N 1 6 5 8 1 1 Kolarova V / Stamatova J 2 0 7 10 2 2
  • France F9, Singles
    Moutet, Corentin 1 6 6 1 Meis, Pascal 1 7 3 1
  • Thailand F2, Doubles
    Grills J / O'Connell C 2 5 6 10 2 2 Jayaprakash M M / Patrombon J 1 7 4 3 1 1
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Tsuji, Kanami 1 6 1 1 Zovincova, Vendula 0 4 3 0
  • Prague, Czech Republic
    Cepelova, Jana 0 2 1 0 0 Vesnina, Elena 2 6 6 2 2
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Giovine, Claudia 1 6 6 1 Marfutina, Maria 1 7 1 1
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Lekaj, Adrijana 12:20 Van Lier, Michelle
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Bosnjak, Madeline 12:20 Fomina, Alona
  • Nigeria F1, Singles
    Cortes Alcaraz, Aaron 2 6 6 2 2 Micheal, Okechukw 0 3 3 0 0
  • France F9, Doubles
    Hemery C / Rochette L 1 6 3 1 Laurent Y / Le Boulch T 0 1 2 0
  • Istanbul, Turkey, Doubles
    Brunstrom J / Erlich J 0 5 4 0 Marach O / Oswald P 1 7 4 1
  • Istanbul, Turkey
    Youzhny, Mikhail 0 6 2 0 Bellucci, Thomaz 1 7 2 1
  • Munich, Germany, Qualifying
    Ledovskikh, Mikhail 1 3 6 1 1 Melzer, Gerald 1 6 3 1 1
  • Istanbul, Turkey, Qualifying
    Gabashvili, Teimuraz 0 5 0 Albot, Radu 0 5 0
  • Davis Cup Double Matches
    Baudinet B / Llarenas D 1 6 3 1 AL Mayahi A K H / Al-Saady A M A 0 3 5 0
  • Kazakhstan F4, Singles Qualify...
    Lopez Jaen, Miguel Angel 1 2 6 1 Reytman, Grigoriy 1 6 4 1
  • Davis Cup Double Matches
    RAM R / Ram S B 0 1 3 0 Alam S / Foo S 1 6 4 1
  • Ostrava, Czech Republic
    Podlipnik-Castillo, Hans 0 4 0 Ignatik, Uladzimir 0 5 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Dentoni, Corinna 0 4 0 Balducci, Alice 0 4 0
  • Marrakech, Morocco, Qualifying
    Siegemund, Laura 6 6 Glatch, Alexa 1 1
  • Italy F7, Singles
    Toledo Bague, Pol 0 5 0 Griekspoor, Scott 0 2 0
  • Estoril, Portugal
    Berankis, Ricardas 0 2 0 Haase, Robin 0 3 0
  • Thailand F2, Doubles
    Kikuchi G / Takeshima S 0 2 0 Dome A / Tearney F 0 3 0
  • Munich, Germany, Qualifying
    Gombos, Norbert 0 5 0 Zverev, Mischa 0 4 0
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Mihaylova G / Rentouli A 0 1 0 Birrell K / Cadar E-T 1 6 1
  • Italy F7, Singles
    Bonadio, Riccardo 0 2 0 Pancaldi, Luca 0 5 0
  • Estoril, Portugal, Qualifying
    De Schepper, Kenny 0 2 0 Vega Hernandez, David 0 2 0
  • Estoril, Portugal, Qualifying
    Sousa, Pedro 0 3 0 Lestienne, Constant 0 3 0
  • Prague, Czech Republic
    Schmiedlova, Kristina 0 0 0 Cornet, Alize 0 2 0
  • Prague, Czech Republic
    Allertova, Denisa 0 1 0 Vandeweghe, Coco 0 0 0
  • Nigeria F1, Singles
    Quigley, Eric 0 2 0 Hounkpevi, Felix 0 2 0
  • Nigeria F1, Doubles
    Chetty J / Forchap D C 0 3 0 Michael M / Omang T O 0 3 0
  • Italy F7, Singles
    Yamasaki, Jumpei 0 1 0 Maccari, Federico 0 2 0
  • Marrakech, Morocco
    Schmiedlova, Anna-Karolina 0 1 0 Soler-Espinosa, Silvia 0 2 0
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    AL Nabhani, Fatma 0 3 0 Sokiran, Anna 0 0 0
  • Prague, Czech Republic
    Hercog, Polona 0 0 0 Watson, Heather 0 1 0
  • Marrakech, Morocco, Qualifying
    Brianti, Alberta 0 1 0 Irigoyen, Maria 0 1 0
  • Nigeria F1, Singles
    Mugabe, Duncan 0 0 0 Enosoregbe, Clifford 0 1 0
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Boren B / Smith K N 13:55 Gevel A / Lyuksheva P
  • Sweden F1, Singles
    Sporken, Moos 14:00 Onken, Julian
  • Sweden F1, Singles
    Johansson, Morgan 14:00 Hawken, Sebastian
  • Sweden F1, Singles
    Stenberg, Jonathan 14:00 Adaktusson, Jacob
  • Sweden F1, Singles
    Sekulic, Milos 14:00 Solberg, Christoffer
  • Sweden F1, Singles
    Taylor, Sam 14:00 De Goeijen, Bobbie
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Morderger T / Morderger Y 14:00 GAY H / Mackey A
  • Turin, Italy, Doubles
    Basic M / Brkic T 14:00 Bozoljac I / Jaziri M
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Salaba L / Stanek R 14:00 Mecir M / Suc D
  • France F9, Doubles
    Hoang A / Huber J 14:00 Reinwein S / Wang T K
  • Italy F7, Singles
    Celebic, Ljubomir 14:05 Griekspoor, Tallon
  • Ostrava, Czech Republic
    Pouille, Lucas 14:10 Kolar, Zdenek
  • France F9, Singles
    Bourbon, Morgan 14:10 Chazal, Maxime
  • Istanbul, Turkey, Doubles
    Albot R / Lajovic D 14:15 Ilhan M / Ilkel C
  • Munich, Germany
    Troicki, Viktor 14:30 Estrella Burgos, Victor
  • Marrakech, Morocco
    Arruabarrena-Vecino, Lara 14:30 Nara, Kurumi
  • Istanbul, Turkey, Doubles
    Pavic M / Venus M 14:30 Betov S / Kuznetsov A
  • Prague, Czech Republic
    Wickmayer, Yanina 14:30 Giorgi, Camila
  • Prague, Czech Republic
    Begu, Irina-Camelia 14:30 Siniakova, Katerina
  • Ostrava, Czech Republic
    Torebko, Peter 14:30 Authom, Maxime
  • Taipei City, Taiwan, Doubles
    Groth S / Harrison R 14:30 LIN L Y R / WU T-L
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Brengle M / Husarova J 14:30 Kania P / Krejcikova B
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Klemenschits S / Maria T 14:30 BUA T / Seguel D
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    RAE J / Smith A 14:30 Bonaventure Y / Schuurs D
  • Italy F7, Singles
    Merone, Riccardo 14:40 Huesler, Marc-Andrea
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Bondarenko K / Hrdinova E 14:45 Vankova K / Vondrousova M
  • Estoril, Portugal, Qualifying
    Carballes Baena, Roberto 14:50 Granollers-Pujol, Gerard
  • Turin, Italy
    Ymer, Elias 14:55 Coppejans, Kimmer
  • Turin, Italy
    Kamke, Tobias 14:55 Khachanov, Karen
  • Italy F7, Singles
    MAS Mascolo, Adria 14:55 Giraldi Requena, Marcos
  • Prague, Czech Republic
    Kuznetsova, Svetlana 15:00 Zhang, Shuai
  • Ostrava, Czech Republic
    Rikl, Patrik 15:00 Pavlasek, Adam
  • Sao Paulo, Brazil
    Garin, Christian 15:00 Mina, Gianni
  • Sao Paulo, Brazil
    Pella, Guido 15:00 Molteni, Andres
  • Sao Paulo, Brazil
    Gonzalez, Maximo 15:00 Gigounon, Germain
  • Sao Paulo, Brazil
    Cunha, Henrique 15:00 Rola, Blaz
  • Sao Paulo, Brazil
    Musialek, Alexis 15:00 Ghem, Andre
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Kicker N / Lindell C 15:00 Buchanan C / Rola B
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Demoliner M / Reyes-Varela M A 15:00 Dutra Silva R / Ghem A
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Cagnina J / Gigounon G 15:00 Carvalho R / Padilha D
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Michon A / Mina G 15:00 Carvalho F / Lopes T
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Jarry N / Lama G 15:00 Andreozzi G / Galdos S
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Marie J / Musialek A 15:00 Garin C / Saez J C
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Clezar G / De Paula F 15:00 Molteni A / Pella G
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Daniilidou, Eleni 15:00 Rueffer, Lena
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Voll, Sofia 15:00 Fridman, Olga
  • Estoril, Portugal, Qualifying
    Gil, Frederico 15:00 Fischer, Martin
  • Nigeria F1, Doubles
    Mohammed M / Ubon J I 15:05 Crowley K-P / Song E
  • Nigeria F1, Doubles
    Cooper J / Vorster T 15:10 Iloputa I / Micheal O
  • Italy F7, Doubles
    Baldi F / Turchetti N 15:15 Fago M / Mazzella M
  • Ostrava, Czech Republic
    Mertens, Yannick 15:20 Cachin, Pedro
  • Ostrava, Czech Republic
    Poljak, David 15:20 Delic, Mate
  • Nigeria F1, Doubles
    Borges Pereira K / Mufumbila P 15:25 Nedunchezhiyan J / Pecotic M
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Melichar N / Muhammad A 15:30 Cepelova J / Skamlova C
  • Sweden F1, Singles
    Eriksson, Markus 15:30 Soendergaard, Simon Friis
  • Sweden F1, Singles
    Ymer, Mikael 15:30 Brydolf, Patrik
  • Sweden F1, Singles
    Simonsson, Fred 15:30 Moebius, Philip
  • Sweden F1, Doubles
    Reichelt T / Von Massow G 15:30 Hyrkkonen P / Sillanpaa H
  • Turin, Italy, Doubles
    Donati M / Napolitano S 15:30 Marcan D / Sancic A
  • France F9, Singles
    Halys, Quentin 15:40 Diep, Florent
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Panova A / Voracova R 15:45 Foretz S / Parmentier P
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Benhadi G / Hattingh I 15:45 Savchuk O / Svitolina E
  • Estoril, Portugal
    Krajinovic, Filip 16:00 Gonzalez, Alejandro
  • Estoril, Portugal
    Chardy, Jeremy 16:00 Coric, Borna
  • Sweden F1, Doubles
    Samuelsson C / Taylor S 16:00 Bojadjieva S / Johansson M
  • Sweden F1, Doubles
    Sels J / Van Beem C 16:00 Adaktusson J / Blomgren T
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Jebavy R / Satral J 16:00 Dolezel F / Michnev P
  • Sao Paulo, Brazil, Qualifying
    Pereira, Jose 16:00 Lopes, Tiago
  • Sao Paulo, Brazil, Qualifying
    Hocevar, Ricardo 16:00 Walendowsky, Joao
  • Tallahassee, USA
    Dancevic, Frank 16:00 Sandgren, Tennys
  • Tallahassee, USA
    Ward, Alexander 16:00 Kubler, Jason
  • Tallahassee, USA
    Santiago, Mico 16:00 Millot, Vincent
  • Sao Paulo, Brazil, Qualifying
    Coria, Federico 16:00 Zormann DA Silva, Marcelo
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Ball C / Reid M 16:00 Bangoura S / Statham J
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Lock B / Nunez M A 16:00 Novikov D / Peralta J
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Duran G / Olivo R 16:00 Cerretani J / Dancevic F
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Devvarman S / Singh S 16:00 King K / O Brien D
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Gabueva, Angelina 16:00 Weinhold, Ashley
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Cako, Jacqueline 16:00 Sanders, Storm
  • Italy F7, Doubles
    Griekspoor K / Griekspoor S 16:10 Bortolotti M / Moncagatto F
  • Turin, Italy
    Karatsev, Aslan 16:15 Arnaboldi, Andrea
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Koukalova K / Smitkova T 16:15 Dushevina V / Hlavackova A
  • Turin, Italy, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 16:15 Bedene A / Rice D
  • Italy F7, Doubles
    Giraldi Requena M / Mas Mascolo A 16:25 Martos Gornes S / Toledo Bague P
  • Munich, Germany
    Zverev, Alexander 16:30 Becker, Benjamin
  • Italy F7, Doubles
    Bensoussan S / Gillet J 16:45 Galoppini D / Maccari F
  • Turin, Italy
    Sonego, Lorenzo 17:00 Laaksonen, Henri
  • France F9, Doubles
    De Schepper J / Puget A 17:00 Bourbon M / Fournerie T
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Brinkmann, Lisa 17:00 Simion, Oana Georgeta
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Moore, Tara 17:00 Piontek, Theresa
  • Sao Paulo, Brazil, Qualifying
    Lipovsek Puches, Tomas 17:00 Dutra DA Silva, Daniel
  • France F9, Singles
    Massa, Alexandre 17:10 Reboul, Fabien
  • Estoril, Portugal
    Silva, Frederico Ferreira 17:20 Muller, Gilles
  • Tallahassee, USA
    Broady, Liam 17:20 Bangoura, Sekou
  • Tallahassee, USA
    Arguello, Facundo 17:20 Kozlov, Stefan
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Whitehurst T / Whitehurst T 17:20 King D / Seeberger M
  • Sao Paulo, Brazil
    Buchanan, Chase 17:30 Lindell, Christian
  • Sao Paulo, Brazil
    Kicker, Nicolas 17:30 Jarry, Nicolas
  • Sao Paulo, Brazil
    Hernandez-Fernandez, Jose 17:30 Sakamoto, Pedro
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Brito, Fernanda 17:30 Giangreco Campiz, Camila
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Kurata, Nathaly 17:30 Martinich, Ivania
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Svinos, Angelique 17:30 De Carli, Maria Agustina
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Bonardi, Berta 17:30 Ganga, Eugenia
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Rampre, Petra 17:30 Frenkel, Nicole
  • Mexico F1, Singles
    Boutillier, Remi 18:00 Bakalov, Boris Nicola
  • Mexico F1, Singles
    Astorga, Mauricio 18:00 Sarkissian, Alexander
  • Mexico F1, Singles
    Echazu, Mauricio 18:00 Alvarez Cerdan, Andres
  • Tallahassee, USA
    Statham, Jose 18:40 Aubone, Jean-Yves
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Kubler J / Ward A 18:40 Kuznetsov A / Sandgren T
  • Sao Paulo, Brazil
    Marie, Jules 18:50 De Paula, Fabiano
  • Sao Paulo, Brazil
    Leite, Wilson 18:50 Andreozzi, Guido
  • Sao Paulo, Brazil
    Saez, Juan Carlos 18:50 Dutra Silva, Rogerio
  • Spain F11, Doubles
    Arrogante-De Lanuza F / Llaneza Alcala P 19:00 Checa-Calvo J / Willis M
  • Spain F11, Doubles
    Amantegui J / Paccini Sancho M 19:00 Manrique-Velazquez D-J / Ribeiro Navarrete S
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Pereira A R E / Tomita G 19:00 Petit S M / Rescaldani F
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Capato Camargo I / Silva M 19:00 Gobbi Monllau A / Vega M C
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Dveksler Celin M / Ramalle L 19:00 Crespo Azconzabal A / Estable J L
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Wong, Keri 19:00 Stevenson, Alexandra
  • Mexico F1, Singles
    Ortiz Sanchez, Patricio 19:30 Alcantara Rangel, Orlando
  • Mexico F1, Singles
    Gomez, Lucas 19:30 Matthews, Oscar Fabian
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Kozlov S / Williams R 20:00 Arguello F / Collarini A
  • Mexico F1, Doubles
    Alvarez Cerdan A / Mendoza A 20:30 Carpenter K J / Nunez Aguilera A
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Brito F / Giangreco Campiz C 20:30 Farfan D / Gimenez S
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Ferrero M / Lucero C 20:30 Bonardi B / Rossi N
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Naya G / Verbauwen G 20:30 Kurata N / Piai E
  • Mexico F1, Doubles
    Krainik P / Sarkissian A 21:00 Barrientos N / Trevino Andrade F
  • Mexico F1, Doubles
    Bakalov B N / Ramirez Utermann C 21:00 Arevalo-Gonzalez M / Diaz-Figueroa C
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Gonzalez M / Maytin R 22:00 Cluskey J / O'Hare D
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Luini S / Perez Rojas G 22:00 Svinos A / Vaz Teixeira M B
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Ganga E / Nicolini S H 22:00 Gatica B / Mercier M
  • Mexico F1, Doubles
    Rodriguez Billerbeck B / Ruiz-Rosales A 22:30 Matthews O F / Nicholas J H
  • Mexico F1, Doubles
    Mandujano R / Ortiz Sanchez P 22:30 Astorga M / Rojas-Maldonado A
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Skupski K / Skupski N 23:30 Bambridge L / Broady L

teško gostovanje

Zvezda jedva pobedila Naftan u Belorusiji

Fudbal

Autor:

Zvezda je u beloruskom mestu Vitebsk na poluvremenu vodila sa 3:0, da bi igrači Naftana drugo poluvreme počeli znatno ofanzivnije i smanjili na 3:2, a onda propustili veliku šansu da izjednače

Crvena zvezda, Naftan, Belorusija, vladimir putin,

Teško gostovanje: Fudbaleri Crvene zvezde

VITEBSK - Fudbaleri Crvene zvezde pobedili suu gostima ekipu Naftana sa 4:3 u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu Evropa. Golove za Zvezdu postigli su Filip Kasalica u 9. i 69, kao Luka Milunović u 18. i 34. minutu. Aleksandr Gavrujško postigao je dva gola za Naftan - u 47. iz penala i u 67. minutu, a drugi strelac za beloruski tim bio je Valerl Žukovski u 76. minutu.

Zvezda je u beloruskom mestu Vitebsk na poluvremenu vodila sa 3:0, da bi igrači Naftana drugo poluvreme počeli znatno ofanzivnije i smanjili na 3:2, a onda propustili veliku šansu da izjednače. Crveno-beli su odmah posle toga postigli gol za 4:2, a Naftan je uspeo da smanji na 4:3. Revanš se igra sledeće nedelje u Beogradu.

Zvezda je povela posle kornera koji je izveo Darko Lazović, a loptu je glavom na prvoj stativi uhvatio Kasalica i sproveo je u mrežu. Crveno-beli su i pre i posle gola imali dobru šansu, ali nisu iskoristili nijednu. Lazović je inicirao još jednu šansu, kada je dodao loptu Kasalici u prazno, koji je pokušao da uputi visoki šut, ali je lopta skrenula u stranu, gde je dočekao Milunović i zakucao je u mrežu.

Naleti Zvezde su se tada malo smirili, sve do 34. minuta, kada je Lazović prošao po desnoj strani, dodao je do Milunovića na drugu stranu, a ovaj je smirio i zabio loptu u mrežu za 3:0. Beogradski tim delovao je daleko bolje u prvom poluvremenu i očekivao se potop Naftana u drugom delu, ali je domaći tim izašao na drugih 45 minuta sa potpuno drugim namerama.

Stvari po Naftan krenule su bolje kada je Nikola Maksimović u šesnaesterrcu faulirao Romana Sorokina, posle čega je iskusni Gavrujško iskoristio penal za 1:3. Zvezda je u drugom poluvremenu imala teškoće da napravi izglednu akciju, pošto su domaći fudbaleri napadali u talasima.

Crveno-beli su imali pokušaj Kasalice u 64. minutu, a onda se Naftan poptuno vratio u igru. Maksimović nije uspeo da skine centaršut, a Nikola Mikić je glavom pokušao da raščisti loptu, ali je samo umirio i namestio za Gavrjuška, koji je iz šesnaesterca smireno smestio iza leđa golmana Bobana Bajkovića.

Nedugo potom Naftan je mogao da izjednači, kada je posle još jedne slabe reakcije Zvezdine odbrane nastala gužva ispred gola gostiju, ali je Bajković uspeo da izvuče loptu. Na ponovljenom snimku delovalo je kao da je lopta prešla gol liniju. Sudija, međutim, ništa nije svirao, a Zvezda je krenula u ogranizovanu kontru koju je dovršio Kasalica volejom iz blizine za 4:2.

To nije nimalo omelo domaće igrače, koji su nastavili da napadaju i ubrzo su postigli još jedan gol. Žukovski je kroz šuplju odbranu Zvezde krenuo ka Bajkoviću, a Jovan Krneta gotovo da nije ni pokušao da ga zaustavi, tako da je igrač domaćih imao lak posao za 4:3.

Tek tada je Naftan počeo da usporava, ali je i dalje napadao i praktično je saterao Zvezdu na svoju polovinu, a imao je još nekoliko poluprilika da izjednači.

Naftan- Crvena Zvezda 3:4(0:3)

Pred oko 1.000 gledalaca, sudio je Toni Asuma iz Finske.Strelci: Gavrjuško u 47. iz penala i 68. i Žukovski u 76. za Naftan, a Kasalica u 6. i 69. i Milunović u 18. i 34. minutu za Crvenu zvezdu.Žuti kartoni: Bukatkin, Sorokin, Berezovski, Gorbačev, Žukovski (Naftan), Maksimović, Mladenović, Kasalica (Crvena zvezda).

Naftan: Dovgajla, Berezovski, Gorbačev, Kobec (od 73. Žukovski), Trukov, Bukatkin, Černih, Naumov, Zjulev (od 25. Obrazov), Sorokin, Kovalenko (od 46. Gavrjuško).

Crvena zvezda: Bajković, Mikić, Maksimović, Krneta, Mladenović, Dimitrijević, Milivojević, Evandro (od 71. Kadu), Lazović, Milunović (od 77. Vešović), Kasalica.

 

Rezultati  prvih utakmica 2. kola kvalifikacija za fudbalsku Ligu Evropei

:Arhus (Danska) - Dila Gori (Gruzija) 1:2 (1:1)

AIK Stokholm (Švedska) - Hafnarfjordur (Island) 1:1 (0:1)

APOEL Nikozija (Kipar) - Senica (Slovačka) 2:0 (2:0)

Bnei Jehuda (Izrael) - Širak (Jermenija) 2:0 (0:0)

Eskišehir (Turska) - Sent Džonston (Škotska) 2:0 (1:0)

Mlada Boleslav (Češka) - Tor Akurejri (Island) 3:0 (2:0)

Levski Sofija (Bugarska) - Sarajevo (BiH) 1:0 (0:0)

Metalurg Donjeck (Ukrajina) - Čelik Nikšić (Crna Gora) 7:0 (2:0)

Rozenborg (Norveška) - Ordabasi (Kazahstan) 2:2 (2:0)

Ruh (Poljska) - Metalurg Skoplje (Makedonija) 3:1 (0:0)

Tirana (Albanija) - Alesund (Norveška) 1:1 (1:0)

Slaven Koprivnica (Hrvatska) - Portdaun (S.Irska) 6:0 (3:0)

Spartak Trnava (Slovačka) - Sligo Rovers (Irska) 3:1 (3:0)

Diferdanž (Luksemburg) - Gent (Belgija) 0:1 (0:1)

Soligorsk (Belorusija) - Rid (Austrija) 1:1 (1:0)

Rustavi (Gruzija) - Viktoria Plzenj (Češka) 1:3 (1:2)

Inter Baku (Azerbejdžan) - Asteras Tripolis (Grčka) 1:1 (0:0)

JJK (Finska) - Zeta Golubovci (Crna Gora) 3:2 (2:2)

Olimpija Ljubljana (Slovenija) - Tromzo (Norveška) 0:0

Levadija Talin (Estonija) - Anortozis Famagusta (Kipar) 1:3 (0:1)

Lokomotiva Plovdiv (Bugarska) - Vitese (Holandija) 4:4 (1:2)

Renova (Makedonja) - Gomel (Belorusija) 0:2 (0:2)

Anži Mahačkala (Rusija) - Honved (Mađarska) 1:0 (1:0)

Hazar Lenkoran (Azerbejdžan) - Leh Poznanj (Poljska) 1:1 (1:1)

Milsami (Moldavija) - Aktobe (Kazahstan) 4:2 (2:1)

Naftan (Belorusija) - Crvena zvezda (Srbija) 3:4 (0:3)

Metalurgs Lijepaja (Letonija) - Legija Varšava (Poljska) 2:2 (1:1)

Dačija (Moldavija) - Elfsborg (Švedska) 1:0 (1:0)

Rapid Bukurešt (Rumunija) - Mipa (Finska) 3:1 (3.1)

Jang Bojs (Švajcarska) - Žimbru Kišinjev (Moldavija) 1:0 (0:0)

Žalgiris (Litvanija) - Admira Beč (Austrija) 1:1 (0:1)

Tvente (Holandija) - Inter Turku (Finska) 1:1 (0:1)

Servet (Švajcarska) - Gandžasar Kapan (Jermenija) 2:0 (0:0)

Osijek (Hrvatska) - Kalmar (Švedska) 1:3 (1:1)

Makabi Netanja (Izrael) - Kups (Finska) 1:2 (0:2)

Mura (Slovenija) - CSKA Sofija (Bugarska) 0:0

Slovan Bratislava (Slovačka) - Fehervar (Mađarska) 1:1 (1:1)

Hajduk Split (Hrvatska) - Skonto (Letonija) 2:0 (1:0)

Vojvodina (Srbija) - Suduva (Litvanija) 1:1 (0:0)

Široki Brijeg (BiH) - Sent Patriks (Irska) 1:1 (0:1)

Revanš susreti na programu su za sedam dana.

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Ne bi bilo iznenađenje i ne bi bilo prvi put da neko vrati mandat narodu Zoran Stojiljković, profesor na FPN

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!