ASMIN I MAJA POKREĆU BIZNIS U BEOGRADU Progovorio o planovima: Sa Aneli sve rešavam preko suda, a Stanija je trebalo da baci prsten
Dodajte Kurir u vaš Google izborAsmin Durdžić je otvoreno progovorio o svim aktuelnostima o kojima domaća javnost nedeljama bruji.
Osim što ima turbulentni odnos sa bivšom partnerkom Aneli Ahmić, govorio je i o Staniji Dobrojević.
"Sa Aneli sve rešavam preko suda"
- Nisam se čuo sa Aneli i nemam u planu da se čujemo, sa njom sve rešavam preko suda. Nisam pratio šta je pričala, treba sa njenim bratom da se vidim. Sa ocem se nisam čuo 5, 6 dana, ljut je - rekao je Durdžić za Blic.
"Stanija je trebalo da baci prsten"
On se potom osvrnuo na Staniju.
- Stanija me ne zanima, trebalo je da baci i prsten, ali je on najvredniji. Filipu Caru želim puno sreće i uspeha u "Eliti 10". Ja neću da ulazim, treba mi odmor, mislim da neće ni Maja ulaziti, imamo druge planove - rekao je, pa dodao:
- Imaćemo biznis, mislim da ću prebaciti to u Beogradu, ostaćemo za sada u Beogradu. Ja sa Takijem nemam komunikaciju, ali Maja priča sa ocem - otkrio je Alibaba za pomenuti medij.
Zajednički život
Podsetimo, Maja je po završetku "Elite 9" za Kurir otkrila da će sa Asminom živeti na relaciji Beograd, Austrija.
- Bili smo u zatvorenom, moji bivši, njegove bivše. Ovako nećemo živeti sa bivšima pod istim krovom. Sve je to drugačije. Naravno da se ne bih ponašala u restoranu kao što se ponašam u rijalitiju - pravdala se Maja.
BONUS video: