JAPANSKA EUFORIJA! Velika pobeda nad Kolumbijom! Prvi azijski tim koji je pokorio Južnoamerikance! (FOTO)

okršaj u grupi h

Mundijal 2018 -

Prvi današnji meč na Mundijalu odigrale su reprezentacije Kolumbije i Japana, a utakmica je završena rezultatom 1:2 u korist Japanaca. "Samuraji" su prva azijska ekipa koja je porazila neki južnoamerički tim.

Ovako je tekla utakmica:

15:52 KRAJ! Japan porazio Kolumbiju!

15:47 Dodatnih 5 minuta igre

14:45 Japanci drže loptu, Kolumbijci trenutno ne prete japanskoj mrežici. Još malo nade za njih!

15:35 Rodrigez i ekipa opasno napadaju, Japan se ne da!

15:30 GOOOOL! Osako za prednost Japana u 73. minutu!

15:29 Opasna prilika za Japan, Sakai ipak neuspešan!

15:26 Iz igre izlazi Kagava, strelac gola za Japan

15:20 Bez ozbiljnijeg napada Kolumbijaca.

15:16 U igru ulazi Hames Rodrigez

15:14 Inui umalo koban po gol Kolumbije!

15:10 Prva ozbiljna prilika u nastavku - Osako! Ipak ništa od vođstva za Japan!

15:07 Kolumbijci rasterećeniji nakon izjednačenja, Japanci igraju ofanzivno

15:02 Počelo je drugo poluvreme!

14:46 Skomina svira kraj prvog dela meča!

14:45 Još minut igre u prvom poluvremenu.

14:39 Kolumbijci izjednačili! Kintero vraća Kolumbiju u igru sa igračem manje. Loptu je poslao ispod živog zida pravo u mrežu Japana!

14:37 Faul nad Falkaom, Kolumbijci nezadovoljni što nema žutog kartona.

14:35 Lopta do Falka, ali golman je bez problema zadržava van mreže.

14:32 Kvadrado zamenjen. Sudija opominje Japance da brže izvode aut.

14:29 29-i minut u toku, već neko vreme bez ozbiljnih šansi!

14:26 Japanska odbrana osujetila pokušaj Kvadrada.

14:23 Falkao poziva saigrače da igraju ofanzivnije!

14:20 Japanci vode igru "trošenja vremena", Kolumbijci za sad bez ozbiljnije prilike za gol!

14:14 Kolumbijci u problemu. Japanci ponovo napadaju. Kagava je lepo plasirao loptu, ali je Inuji promašio dobru priliku!

S druge strane Falkao pokušava do japanskog gola, ali lopta završava u rukama golmana.

14:06 GOOOOOL za Japan! Šindđi Kagava je nakon pet minuta igre doneo prednost Japanu!

14:04 Penal za Japan!

Sančez je dobio crveni karton u trećem minutu meča kada je rukom zaustavio Osaku u ozbiljnoj šansi za gol!

Ovo je prvi crveni karton na Mundijalu!

14:00 Počeo meč!

13:55 Japanski reporteri spremni za praćenje meča.

13:51 Današnji mundijalski dan otvara duel u grupi H: Japan - Kolumbija. Loša vest za Kolumbijce je što zbog povrede neće startovati Hames Rodrigez.

Sastavi

KOLUMBIJA (4-2-3-1): Ospina - Arijas, Muriljo, D. Sančez, Mohika - Lerma, K. Sančez - Kvadrado, Kintero Izkjerdo - Falkao.

JAPAN (4-2-3-1): Kavašima - H. Sakai, Jošida, Šođi, Nagatomo - Hasebe, Šibasaki - Haraguči, Inuji, Kagava - Osako.

Sudija na meču je Slovenac Damir Skomina.

Sve današnje vesti sa Mundijala pratite ovde.

KURIR SPORT: I to se događa- Odbija ponude iz Evrope da bi došao u Partizan